Із Рівного видворили 40-річного росіянина-нелегала

Фото ілюстративне

Міграційна поліція Рівненщини спільно з УДМС області примусово видворили нелегала з України.

З метою забезпечення виконання рішення про примусове видворення 40-річного громадянина росії в країну походження 16 квітня після оформлення відповідних документів оперативники міграційної поліції області спільно із працівниками УДМС в Рівненській області супроводили його до пункту пропуску «Чоп-Захонь».

Нагадаємо, уродженець Чеченської республіки проживав у Рівному із 2021 року без будь-яких документів, підтверджуючих законність перебування на території України.

Після неодноразово притягнення до адмінвідповідальності та чергового ігнорування іноземцем вимог українського міграційного законодавства, було прийнято рішення про його примусове видворення.

Працівники управління міграційної поліції в Рівненській області постійно здійснюють превентивні заходи щодо недопущення порушень чинного законодавства іноземцями на території України.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Новини по темі:

  • На Рівненщині двічі за добу виявили нетверезого водія за кермом

    20 03 2026, 20:17
    Про такий випадок розповідає патрульна поліція.
  • У Гощанській громаді нагородили медаллю «За поранення» воїна Сергія Бізюка

    20 03 2026, 19:43
    Про це повідомляють у Гощанській громаді.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Дениса Сердюка

    20 03 2026, 18:20
    Про цю трагічну новину повідомляє пресслужба Рівненської ...
  • У Рівному організовують поїздку на похорон Філарета

    20 03 2026, 17:40
    Про це на своїй Fb-сторінці повідомив Василь Рудніцький.
  • Українські діти під окупацією: докази злочинів Росії у звіті ООН

    20 03 2026, 17:12
    Незалежна комісія ООН підтвердила: Росія здійснює депорта...
  • У Рівному вкотре наголосили на важливості вакцинації дівчаток 12–13 років від вірусу папіломи людини

    20 03 2026, 17:01
    Про це йшлося під час чергового засідання Координаційної ...