Експерти назвали країну, в якій громадяни швидше всіх стають мільйонерами

Фото ілюстративне

Світовим рекордсменом за швидкістю входження громадян у списки мільйонерів став Сінгапур.

За підрахунками експертів Barclays Bank, які на початку 2013 року провели власне дослідження на цю тему, найбільше шансів стани мільйонером у  мешканців Сінгапура. На те, щоб заробити перший мільйон, більшості сінгапурських заможних людей знадобилося менше 10 років.

Всупереч поширеній думці, головне джерело багатства сінгапурських мільйонерів – не стрімкий зліт цін на нерухомість у цій країні, а інвестиції. Згідно з дослідженням Barclays, на них сінгапурці заробили 72% своїх статків.Після цього, згідно з дослідженням, слідують капітали, отримані від операцій з нерухомістю (58%), на третьому місці – накопичення, зроблені з зарплат і бонусів.

Незважаючи на економічну, політичну і соціальну нестабільність, котрі супроводжували фінансову кризу, з 2008 по 2013 рік близько 50% багатих жителів Сінгапуру змогли збільшити свої статки.Видання додає, що причина криється у двократному зростанні біржового індексу STI в цей період. Подібну динаміку демонстрували регіональні індекси в Таїланді, Індонезії та Малайзії.

Варто також відзначити, що чверть опитаних сінгапурців повідомили, що протягом свого життя збільшили приватний статок в п’ять разів. Але враховуючи високий ступінь інтеграції національної економіки, рівень їх багатства схильний набагато більш сильним коливанням, ніж у будь-якій країні світу.

За даними Barclays, майже 70% опитаних сінгапурських мільйонерів повідомили, що розміри їх статку з плином часу “сильно змінювалися”.

Якщо говорити про витрати, то, незважаючи на те, що дорогі машини на вулицях Сінгапуру – не рідкість, а в одному з барів можна замовити коктейль за $ 26 000, дослідження показало, що 61% свого статку мільйонери в цій країні тримають на банківських депозитах або інвестують.

Видання пише, що приблизно стільки ж відкладають і інвестують заможні люди в Гонконзі (66%) і материковому Китаї (58%). Другий за популярністю спосіб розпорядитися грошима в Сінгапурі – витратити їх на подорожі або розваги (16%).

Разом з тим, на автомобілі, ювелірні вироби і предмети колекціонування сінгапурці витрачають тільки 7% своїх грошей, і за цим показником країна різко контрастує, наприклад, з Індією, багаті жителі якої на машини і предмети розкоші не шкодують 17% своїх статків.

В опитуванні Barclays взяли участь 2000 підприємців, керівників компаній та інвесторів з різних країн світу. Особисті статки кожного респондента – не менше $ 1,5 млн.


 

за матеріалами finance.ua


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Сарни обстріляли з території Білорусі ракетами типу Х-22, - Коваль

  26 червня 2022, 17:08
  Внаслідок ракетних ударів по м.Сарни станом на постраждал...
 • На війні поблизу Новомайорського загинув боєць з Рівненщини Ігор Меткий

  26 червня 2022, 18:22
  Червневе Рівне нині знову буде у жалобі, бо проводжатиме ...
 • На Ягодині вишикувалася 40-кілометрова черга на розмитнення: місце продають за 250 доларів

  26 червня 2022, 16:21
  На пункті пропуску "Ягодин" виникли довжелезні черги. Щоб...
 • Росія збільшує військову присутність у Білорусі, - розвідка

  26 червня 2022, 15:33
  Військова розвідка України заявляє, що Російська Федераці...
 • Прокуратура розпочала розслідування за фактом острілу цивільних об'єктів у Сарнах

  26 червня 2022, 13:21
  Окупанти обстріляли об'єкти цивільної інфраструктури на Р...
 • З-під руїн багатоповерхівки у Києві районі витягнули трьох людей

  26 червня 2022, 12:59
  У Києві продовжують розбирати завали після ранкового раке...
 • Поліцейські показали, як збирають докази воєнного злочину після удару по Сарнах (Фото)

  26 червня 2022, 10:56
  Учора, 25 червня, ракети рашистів влучили у об’єкти цивіл...