10 червня на острові Хортиця в Запоріжжі відбудеться перший Чемпіонат Патрульної поліції України зі стронгмену. Рівненське управління патрульної поліції представлятимуть Дмитро Шевчук, Додчук Дмитро, Шилюк Олег.
10 червня на острові Хортиця в Запоріжжі відбудеться перший Чемпіонат Патрульної поліції України зі стронгмену. Рівненське управління патрульної поліції представлятимуть Дмитро Шевчук, Додчук Дмитро, Шилюк Олег.

Довідково:
Стронгмен - це силовий вид спорту, у якому спортсмени виконують вправи з масивними снарядами, такими, як колеса вантажівок, газові балони, автомобілі тощо. Вправи можуть бути націлені на найбільшу кількість повторень, на підняття найбільшої ваги або на швидкісне подолання дистанції з великим вантажем на плечах.


Усього ж участь у змаганнях візьмуть 29 команд патрульних зі всієї України!


Бажаємо хлопцям витримки та побільше сил!

