Сьогодні у Рівненському міському суді на підготовчому засіданні продовжили термін тримання під вартою обвинуваченому у державній зраді та сепаратизмі Ярославу Гранітному, а також обвинуваченому у тих самих злочинах Юрію Клейносу.
Сьогодні у Рівненському міському суді на підготовчому засіданні продовжили термін тримання під вартою обвинуваченому у державній зраді та сепаратизмі Ярославу Гранітному, а також обвинуваченому у тих самих злочинах Юрію Клейносу.
На початку засідання головуюча суддя Наталія Діонісьєва оголосила про зміну складу суду - у зв`язку з відставкою судді Кухарця його місце зайняв суддя Рогозін.
Нагадаємо, 3 травня 2017 року Ярослав Гранітний організував мітинг під Рівненською ОДА. За даними СБУ, мітинг біля обласної адміністрації був проплачений із Москви, і за це Гранітний отримав 4 тисячі доларів. Через кілька днів пікет під ОДА організував Юрій Клейнос.
Колегія суддів відмовила у клопотаннях захисників обвинувачених у зміні запобіжного заходу та задопольнила клопотання прокурора Демчука про продовження терміну тримання під вартою обвинувачених до 28 липня.
Адвокати обвинувачених
Окрім цього судді відхилили заяву адвоката Клейноса Луцик про відвід головуючої судді Діонісьєвої.
