"Сом" просить з бюджету Рівного 1 мільйон гривень

Фото ілюстративне

Це питання розглядають на бюджетній комісії.

Громадське формування "Сом" просить  додатково  виділити кошти у сумі 1 млн. грн. Як йдеться  у пояснювальній записці, кошти будуть витрачені на винагороду членам формування за складені адмінпротоколи за:

- незаконне паркування

- незаконне розміщення МАФів

- порушення санітарно- гігієнічних норм у громадських місцях.

- Я не бачу механізму вашої роботи, ви не можете складати протоколи за паркування, бо у Рівному немає необхідного обладнання для  фіксації, за незаконну торгівлю кого ви будете штрафувати, бабусь? Щоб повернути кошти у бюджет вам потрібно  скласти 19 тисяч протоколів, адже штраф складає в межах 50 гривень. - наголосив депутат Микола Бляшин.

Чи виділять ці кошти буде відомо на наступній сесії Рівнеради.

 

Оксана КРАВЕЦЬ


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівненська облрада взялася за електросамокати: деталі

    26 06 2026, 16:25
    Так, Рівненська облрада просить парламент посилити контро...
  • З полону повернулися ще троє воїнів з Рівненщини

    26 06 2026, 15:44
    Про це повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.
  • Побачив патрульних і різко поїхав в іншу сторону: у велосипедиста знайшли наркотики

    26 06 2026, 14:21
    Про такий випадок повідомляє патрульна поліція.
  • У Рівному за 26 мільйонів продали довгобуд на Дем’янчука

    26 06 2026, 13:41
    У Рівному завершилися торги за право власності на незавер...
  • Понад 12 млн грн збитків: колишньому керівнику медзакладу в Рівному повідомили про підозру

    26 06 2026, 13:15
    Слідчі поліції додатково повідомили про підозру колишньом...
  • Тарифи на воду для жителів Рівного зростуть із 1 липня - рішення ухвалила облрада

    26 06 2026, 12:46
    Рівненська обласна рада затвердила нові тарифи на водопос...