Сьогодні, 24 травня у залі засідань Рівненської міської ради відбулася презентація та погашення конвертів до 60-річчя Рівненського спідвею та марок із Легендами спідвею.
Сьогодні, 24 травня у залі засідань Рівненської міської ради відбулася презентація та погашення конвертів до 60-річчя Рівненського спідвею та марок із Легендами спідвею.
Захід відвідали керівництво міста та області, котрі спільними зусиллями працювали і працюють над програмою заходів з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею.

Подивитись на ювілейні конверти та марки прийшли і ветерани гаревих перегонів та вболівальники спідвею.
Міський голова Володимир Хомко привітав присутніх заходу та зазначив, що всі заходи з нагоди святкування ювілею Рівненського спідвею спрямовані на популярицію цього виду спорту як у нашому місті, так і у всій Україні.


Після процедури погашення конвертів та марок всі охочі мали можливість їх розглянути та сфотографувати.


Прес-служба Рівненської міської ради
