Зранку на залізничному вокзалі у Рівному дарували щастя (Фото)

Фото ілюстративне

Сьогодні зранку на залізничному вокзалі у Рівному позитивні рівняни піднімали настрій пасажирам і водіям таксі на стоянці перед входом

Сьогодні зранку на залізничному вокзалі у Рівному позитивні рівняни піднімали настрій пасажирам і водіям таксі на стоянці перед входом.

Дівчата тримали у руках плакат з написом "Дарую щастя! Посміхнись :)"

 

Звідки чи кого представляють мультяшні герої - вони не пояснили. Але зі слів "Чебурашки", їхня єдина мета - розважити людей, подарувати настрій і бажання радіти новому дню. Пізніше від центрального входу веселуни подалися на пішохідний міст через колії, - пише у спільноті "Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто" рівнянка Світлана Сирота.


Azov Army

Новини по темі:

  • У нардепа від Рівненщини Олександра Аліксійчука народилася донька

    26 06 2026, 18:23
    Про цю новину він розповів на своїй Fb-сторінці.
  • Відомий український священник Олексій Філюк «розвіртуалізувався» з Третяком (ВІДЕО)

    26 06 2026, 17:40
    Так, екс-мер Рівного Олександр Третяк розповів у своїх со...
  • У Рівному через спеку скасували проведення свята «Випускник —2026»

    26 06 2026, 17:03
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненська облрада взялася за електросамокати: деталі

    26 06 2026, 16:25
    Так, Рівненська облрада просить парламент посилити контро...
  • З полону повернулися ще троє воїнів з Рівненщини

    26 06 2026, 15:44
    Про це повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.