Рівне готується до Міжнародного турніру з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею

Фото ілюстративне

Мототрек прийматиме міжнародні змагання, присвячені 60-річчю рівненського спідвею. До знаменної дати приурочена низка заходів протягом найближчого тижня.

 Мототрек прийматиме міжнародні змагання, присвячені 60-річчю рівненського спідвею. До знаменної дати приурочена низка заходів протягом найближчого тижня.

Звісно, що найбільш важливою подією у цьому переліку є власне організація та проведення змагань. "Міжнародний турнір з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею" стартуватиме в неділю 26 травня на Рівненському Мототреці. Початок змагань о 17.00.

Участь у турнірі візьмуть гонщики з Польщі, Латвії, Угорщини, Аргентини, Чехії та України. Попередню згоду дали наступні спортсмени: Марцин Ремпала (Польща), Норберт Магоші (Угорщина), Факундо Албін (Угорщина), Елвіс Авгуцевічс та Ернест Матюшонокс (Латвія). Тривають перемовини організаторів з наступними спортсменами: Матіч Івачіч (Словенія), Давіс Курміс (Латвія), Річардс Ансвіеліус (Естонія), Матеуш Свідніцкі (Польща). Нагадаємо, що в неділю в Польських Лігах проходять лігові змагання, тому більшість зірок спідвею задіяні саме там.

Серед українців у Рівному стартуватимуть Марко Левішин, Станіслав Мельничук, Назар Федорчук, Андрій Розалюк, Віталій Лисак, Андрій Кобрін, Назар Ткачук, Павло Бондарчук та Денис Присяжнюк.

На відкриття змагань будуть запрошені ветерани Рівненського спідвею, в тому числі й гості з-за кордону. Турнір проходитиме за кубковою системою з двома півфіналами та фіналом.

У перервах між заїздами основних учасників гонки стартуватимуть учні дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при "Рівненському міському спортивно-технічному клубі" та стрибки мотофристайлерів.

Під час церемонії нагородження на вболівальників та учасників змагань очікують конфеті та фейєрверк, який буде запущено з даху адмінбудівлі ТСОУ.

Окрім власне змагань протягом тижня відбудеться низка заходів:

- 21 травня у віторок у приміщенні Міського Будинку Культури (прак Шевченка, 1-й поверх) о 17.00 відкриється вистаавка, присвячена 60-річчю Рівненського Спідвею. Серед експонатів мотоцикли (в тому числі льодовий), нагороди, кубки, комбінезони, колекція ретро-знімків. Запрошуються ветерани спідвею, вболівальники та представники ЗМІ.

- 4 травня у п`ятницю об 11.00 у приміщенні Рівненського міськвиконкому (3-й поверх) відбудеться презентація та погашення конвертів до 60-річчя Рівненського спідвею та марок із Легендами рівненського спідвею. Запрошуються ветерани гаревих перегонів, вболівальники та представники ЗМІ.

Кліб вболівальників рівненського спідвею


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Романа Орешняка

    24 08 2026, 18:48
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На Рівненщині чоловік напав на продавчиню, бо та не продала алкоголь

    24 08 2026, 18:08
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.
  • Серед звільнених сьогодні з ворожого полону українських військових є двоє земляків з Рівненщини

    24 08 2026, 17:25
    Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, 10 українських воїнів пов...
  • У Рівному освятили ікони на бронеплитах, які передадуть принцу Гаррі та керівництву Invictus Games

    24 08 2026, 16:44
    23 серпня 2026 року, у День Державного Прапора України, у...
  • Минула друга річниця з дня загибелі захисника України з Гощанщини Миколи Новосада

    24 08 2026, 15:23
    Про це повідомили у Гощанській селищній раді.