Голову Малолюбашанської ОТГ нагородили церковною подякою (Фото)

Фото ілюстративне

Отець Роман подякував за сприяння в проведенні зміни канонічної підлеглості та приєднання Свято-Покровського храму села Мала Любаша до помісної Православної Церкви України

Сьогодні, у храмі села Мала Любаша Костопільського району, священик нагородив голову ОТГ Віктора Талащука. Отець Роман подякував за сприяння в проведенні зміни канонічної підлеглості та приєднання Свято-Покровського храму села Мала Любаша до помісної Православної Церкви України.

Нагадаємо, Мала Любаша - це одна з перших громад на Рівненщині, яка перейшла до ПЦУ: ЩЕ ОДНА ГРОМАДА НА РІВНЕНЩИНІ ПЕРЕЙШЛА ДО ПЦУ. Нещодавно там відбувся перший молебень з новим священиком та українською мовою: У МАЛІЙ ЛЮБАШІ НОВОГО СВЯЩЕНИКА ЛЮДИ ЗУСТРІЧАЛИ КОРОВАЄМ

Віктор Талащук подякував прихожанам та священику і сказав, що відновлення Української церкви - це історична справедливість. Українці заслужили на єдність, мир і Божу благодать.


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівне проведе в останню дорогу Захисників Сергія Примака та Дмитра Вакуліна

    26 08 2026, 17:34
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На півночі Рівненщини безкоштовно працюватимуть гінекологи (ГРАФІК)

    26 08 2026, 16:52
    У північні райони Рівненщини поїде у вересні мобільна аку...
  • Костопільська громада попрощалася з Ігорем Матещуком

    26 08 2026, 16:14
    Сьогодні, 26 серпня, Костопільська громада віддала останн...
  • Коні-переселенці тепер мешкають у Дубенському замку

    26 08 2026, 14:12
    Про це розповідає голова Рівненської облради Андрій Карауш.