Ще 11 інклюзивно-ресурсних центрів має запрацювати на Рівненщині цього року

Фото ілюстративне

У 2019 році на Рівненщині запрацює ще 11 інклюзивно-ресурсних центрів. Минулоріч на Рівненщині створили 22 інклюзивно-ресурсні центри.

У 2019 році на Рівненщині запрацює ще 11 інклюзивно-ресурсних центрів. Минулоріч на Рівненщині створили 22 інклюзивно-ресурсні центри.

Такі заклади вже надають свої навчальні та терапевтичні послуги дітям з особливими освітніми потребами у Дубровицькому, Радивилівському, Сарненському, Зарічненському, Гощанському, Здолбунівському, Рівненському, Дубенському, Корецькому, Острозькому, Костопільському, Рокитнівському, Березнівсьокму районах та в обласному центрі.

Ще 11 запрацює цьогоріч. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко на Раді регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. 

До слова, інклюзивно-ресурсний центр у Сарнах – поки єдиний навчальний заклад в Україні, де в реабілітації практикують інноваційний метод каністерапію – тактильний контакт з тваринами.

Загалом на Рівненщині інклюзивне навчання організовано у 225 школах, де функціонує 462 навчальні класи, де навчається 582 дитини з особливими освітніми потребами. За чотири останні роки кількість учнів, охоплених інклюзивним навчанням, збільшилося до півтисячі.

З ними працюють логопеди, сурдопедагоги, олігофренопедагоги, вчителі лікувальної фізкультури та психологи. Усі центри оснащені предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням.

Окрім цього, для супроводу дітей введено 283 посади асистентів вчителів. А це у 6 разів більше, ніж у попередньому навчальному році.

Нагадаємо, головні завдання ІРЦ − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку, надання кваліфікованого супроводу при роботі з дитиною.

Прес-служба Рівненської ОДА
 

 


Azov Army

Новини по темі:

  • На Чернігівщині загинув 45-річний Захисник із Сарненської громади Микола Паньковець

    30 08 2026, 17:03
    Сарненська громада знову у скорботі. На щиті повертається...
  • У Вараській громаді родинам загиблих Захисників вручили посмертні відзнаки та державні нагороди

    30 08 2026, 16:05
    У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьб...
  • На Рівненщині за добу рятувальники ліквідували 17 пожеж

    30 08 2026, 15:03
    Упродовж доби на Рівненщині рятувальники ліквідували 17 п...
  • Ні дня без вандалів: невідомі понищили упорядковане узбіччя уздовж вулиці Степана Бандери

    30 08 2026, 14:00
    Про це повідомляє КП «Рівненський міський трест зеленого ...
  • На Рівненщині вдев’яте відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

    30 08 2026, 13:01
    Вчора, 29 серпня, на Рівненщині відбувся пам’ятний забіг ...
  • На Рівненщині патрульні допомогли двом людям, які могли заподіяти собі шкоду

    30 08 2026, 12:05
    Патрульні Рівненщини двічі за кілька днів допомогли людям...