Пологи без стресу реальні, або чому рівнянам варто йти на курси підготовки до пологів

Фото ілюстративне

Школа батьківства “Коло серця” пропонує курси для вагітних у Рівному.

Курси підготовки до пологів – одна із умов свідомого та поінформованого материнства.

Новина про вагітність - це вибух емоцій: від неймовірної радості та щастя до розгубленості, панічного страху, сумнівів. Зміна соціальної ролі, фізіологічні зміни, тривога про своє здоров`я та здоров`я дитини змушують майбутню маму шукати додаткову інформацію, вивчати досвід, який допоможе їй зорієнтуватися у новому стані. Поради мами, подруги, куми… Здається, що усі хочуть поділитися власними історіями вагітності, не завжди розповідаючи позитивні приклади. Чимала кількість нової інформації може лише ускладнити ситуацію та спровокувати у майбутньої матері зайві тривоги.

Школа батьківства “Коло серця” пропонує курси для вагітних у Рівному. Це 12 занять тривалістю 2,5 години упродовж 6 тижнів (ідеальний час для початку навчання 28-32 тижні). Тут обговорюють природу вагітності та етапи пологів, потреби та права породіллі та ролі партнера в пологах, особливості лактації, знайомлять із різноманітними техніками, які допоможуть заспокоїться, розслабитися і правильно налаштуватися під час родової діяльності. Це і дихальна гімнастика, фізичні, психологічні практики, масажні техніки та пози, які полегшують і пришвидшують родову активність.

12 причин відвідувати курси для майбутніх батьків у школі “Коло серця”

1. Це комплексна програма 4в1, яка спрямована на підтримку здорової вагітності, підготовку до пологів, успішного грудного вигодовування, а також навчання догляду за новонародженим, вивчення фізіологічних особливостей малюка.

2. Інформація, пропонована в курсі, базується на основі положень Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ/ЮНІСЕФ), Міністерства охорони здоров`я України (МОЗ), Американської академії педіатрії.

3. Також це можливість провести здорову та активну вагітність. Майбутнім породіллям запропонують аква-тренінги у басейні, тілесні практики розслаблення та знеболення, які потрібні під час пологів.

4. Кожен учасник курсів отримує психологічну підтримку тренера - професійної доули чи групи. Також це можливість знайти однодумців, друзів.

6. Це шанс зробити період адаптації сім’ї після появи малюка менш стресовим та нервовим.

7. Післяпологова підтримка мами у форматі "питання-відповідь" у зручному для неї режимі : телефон, онлайн-консультації, Mеssenger/Viber.

8. Консультування щодо поступового, правильного відновлення після пологів.

9. Лекції за участю фахових консультантів та відвідування низки заходів школи.

10. Навчання дозволяє мінімізувати або й взагалі уникнути певних проблем зі здоров`ям матері та дитини.

11. Економія сімейного бюджету. Скорочення витрат із сімейного бюджету на різні непотрібні покупки та медичні маніпуляції.

12. Це зручно для батьків, які працюють. Є можливість обирати зручний формат відвідування : час, дні тижня; можливість групових та індивідуальних занять.

Засновниця школи батьківства “Коло серця”, автор та тренер курсу - Марина Попова-Веремчук - доула (помічниця у пологах), консультант із грудного вигодовування, психолог. Досвід роботи 6 років. Супроводжує пологи не лише в Рівному, але й в інших містах України (Львів, Луцьк). Навчалася, зокрема у відомого фахівця - лікаря акушера-гінеколога, вченого, автора підходу в акушерстві орієнтованого на фізіологічні потреби породіллі (спокій та усамітнення), її ресурси, а не на ліки та медичні процедури - Мішеля Одена. Закінчила курси для доул та фахівців перинатальної галузі «Paramana Doula Course» в Амстердамі.

Тренерами під час курсів були Мішель Оден та Ліліана Ламперс, одна з найвідоміших доул Європи, яка має значний досвід та знання про пологи, вагітність та післяпологовий період. Під час навчання відвідувала пологові центри Амстердаму. Вивчала систему «допомоги під час пологів» й під час візитів в інші країни (Польща, Чехія).

 

Кваліфікаційна підготовка автора та тренера курсів підготовки до пологів школи батьківства “Коло серця”
? Курс «Консультування з грудного вигодовування» на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ. Атестаційний іспит в організації «Молочні ріки» (м. Київ).
? Курс «Пологи без болю» Всеукраїнського інституту інтегративної психології та психотерапії (м. Київ).
? Інформаційно-практичні семінари Мішеля Одена «Вплив народження на майбутнє людини», «Пологи у науковому контексті 2016 р. Наука проти традицій», «Фізіологія пологів. Народження здорових дітей. Погляд у майбутнє».
? Всеукраїнські науково-практичні конференції з перинатології 2014, 2015, 2017 роки (м. Київ).
? Семінар-тренінг: «Доула: межі та стандарти професії». І Рівень, II рівень «Доула: професійний партнер в пологах» Центру розвитку сім`ї «Семицвіт», представник європейської мережі доул «EDN» (м. Дніпро)
? Семінар-тренінг Тетяни Кондрашової (консультант із лактації з міжнародною сертифікацією IBCLC, м. Москва) за програмою прикладання до грудей у динаміці діади «мати-дитина», практичні прийоми допомоги під час лактостазу.

Більше про навчання доули та відгуки про заняття можна прочитати тут.

Курси не гарантують вам легких пологів, але вони гарантують, що ви легше впораєтеся із вашими.

Щоб отримати програму курсу для вагітних, напишіть у месенджер/дірект або на пошту: Kolosercya@gmail.com

Телефонуйте: 097 153 09 62

Актуальні новини школи батьківства “Коло серця”:

Facebook https://www.facebook.com/KoloSercia/
Instagram https://www.instagram.com/kolo_sercya/

 

* на правах реклами в рамках проекту "Пузата мама"

 

 


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Завтра на Рівненщині очікують грозу

  01 06 2023, 22:13
  Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.
 • На Рівнещині з'явилося ще одне затишне місце для відпочинку (ВІДЕО)

  01 06 2023, 19:41
  Це чудове місце для родинного та відпочинку з друзями.
 • У Дубні зупинили авто з "сюрпризом"

  01 06 2023, 19:04
  Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
 • В Органному залі відбувся пісенний розмай «Дітям – мирне небо» (ФОТО)

  01 06 2023, 18:25
  Це спільний проєкт Національної всеукраїнської музичної с...
 • У Рівному викрили полковника та спільників на розкраданні коштів виділених на ремонт казарми

  01 06 2023, 17:23
  За даними слідства, посадовець, як голова тендерного комі...
 • Йдемо на рекорд : 350 учасників брали участь у благодійному забігу на підтримку ЗСУ (ФОТО)

  01 06 2023, 17:10
  Забіг сміливих «BRAVE» проходив вже 37-ий раз. Це другий...
 • У Рівному погасили блок поштових марок, присвячений дітям

  01 06 2023, 16:19
  У блок входить сім поштових марок, листівка та конверт.