На ділянці траси "Городище-Рівне-Старокостянтинів" між селами Олександрія та Любомирка з`явилася яма діаметром до півметра.
На ділянці траси "Городище-Рівне-Старокостянтинів" між селами Олександрія та Любомирка з`явилася яма діаметром до півметра. Водії обурені такій якості робіт.
При цьому через декілька кілометрів встановлено бігборд про нові дороги на Рівненщині.



.jpg)
