Кому вигідний Максим’як?

Фото ілюстративне

 Призначити Григорія Максим’яка тимчасово виконуючим обов’язки головного лікаря Рівненського онкологічного диспансеру – одне з перших розпоряджень нового голови облради Олександра Данильчука. Нагадаємо: боротьба за посаду головного лікаря триває дев’ять місяців. Увесь цей час депутати не можуть визначитися з кандидатурою.

Подейкують: протистояння між владою і опозицією з цього питання навіть спричинило зміну голови облради. Очільник ОДА Олексій Муляренко та голова облради Олександр Данильчук бачать у кріслі головного лікаря онкологічного диспансеру лише 63-річного Григорія Максим’яка.

Тому їх не влаштовувала навіть кандидатура тимчасово виконуючого обов’язки Володимира Давидюка. Хоча за короткий період Давидюк виплатив медсестрам та санітаркам заборгованість по заробітній платні. Кожен працівник отримав від 5 до 11 тисяч гривень. Зазначимо, борг накопичувався протягом трьох останніх років, коли заклад очолював Григорій Максим’як. Крім того, за це порушення, вчинене Максим’яком, установа змушена була сплатити штраф – понад 90 тисяч гривень.

Володимир Давидюк також частково впорядкував штат у відділеннях. Це покращило їх роботу та врегулювало оплату праці. Втім нинішній владі так кортіло поновити на посаді Григорія Максим’яка, що, схоже, була порушена процедура призначення.

Бо ж після того, як Володимир Давидюк написав заяву на звільнення, ТВО головного лікаря став не хтось із заступників, а звичайний хірург - пенсіонер Григорій Максим’як. Тож, чому нинішня влада так наполегливо нав’язує саме цю кандидатуру? Чи не тому, що попереду добудова нового корпусу та закупівля медтехніки? А це шалені кошти, які можуть осісти у чиїхось кишенях.

Ігор Савчук


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • У Здолбунові чоловік посеред білого дня ходив зі зброєю

  04 02 2023, 13:35
  У Здолбунові за незаконне зберігання переробленої зброї з...
 • Рівненські благодійники вкотре передали автомобілі на фронт ВІДЕО

  04 02 2023, 12:33
  До бійців Мотопіхотного батальйону 14 окремої механізован...
 • Поблизу «Ладомирії» облаштували бомбосховище

  04 02 2023, 11:34
  У разі виникнення ракетної небезпеки під час екскурсій на...
 • Поліція встановлює місце перебування жителя Вінницької області

  04 02 2023, 10:15
  За наявною оперативною інформацією 31-річний мешканець Ра...
 • В Острозькій громаді обговорили політики захисту прав жінок

  04 02 2023, 09:48
  Підсумували роботу в Острозькій громаді в рамках проєкту ...
 • Клас безпеки відкрили в селі Гільча-2

  04 02 2023, 07:33
  На Рівненщині активно створюються класи безпеки для підро...