Судді вирішили, що 9 років колонії за вбивство достатньо

Фото ілюстративне

Хоча прокуратура вимагала 14 років позбавлення волі.

У ніч із 2 на 3 квітня 2016 року в одному з будинків в Острозі двоє чоловіків — господар та його гість, влаштували в оселі бійку. Як з’ясувалося пізніше, Богдан  - господар помешкання, завдав 37-річному острожанину близько 19 ударів кулаками та ногами. Судмедексперти, які оглядали покійного, встановили, що чоловік мав переламані ребра, розрив печінки та внутрішню кровотечу. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Рівненської області.

15 лютого 2017 року, згідно з вироком Острозького районного суду, Богдана визнано винним у вчиненні умисного вбивства. Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі на 8 років. Також суд частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком Острозького районного суду. На момент вчинення особливо тяжкого злочину, чоловік відбував покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку — 1 рік 6 місяців. Обвинуваченому суд призначив остаточне покарання — 9 років позбавлення волі.

Вирок суду першої інстанції в Апеляційному суді Рівненської області оскаржили і обвинувачений, і його захисник. В апеляційних скаргах вони просили вирок змінити та перекваліфікувати дії обвинуваченого як умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне у разі перевищення меж необхідної оборони. Апеляційну скаргу до суду апеляційної інстанції подала й прокуратура. У ній державне обвинувачення просило вирок Острозького районного суду від 15 лютого 2017 року скасувати та постановити новий, яким визнати Богдана Л. винним за ч. 1 ст. 115 КК України. Прокуратура просила призначити йому остаточне покарання — 14 років позбавлення волі.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області вирок суду першої інстанції залишила без змін, апеляційні скарги обвинуваченого, його захисника та прокурора — без задоволення. Прокурор не переконав суд апеляційної інстанції і не навів вагомих доводів для призначення обвинуваченому більш суворого покарання. 9 років позбавлення волі, на думку суду, достатній строк для виправлення обвинуваченого та попередження нових злочинів.


 


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Фотографиня показала неймовірні фото весни у Рівному

  31 03 2023, 18:30
  Усі фото - робота рівненської фотографині Дежі Брют.
 • У аптеках Рівного - черги пацієнтів через ліки, які будуть продаватись за рецептом з 1 квітня

  31 03 2023, 17:34
  У Рівному до міських аптек вишикувались черги зі схвильов...
 • Вихідних на Великдень не буде: як відпочиватимуть рівняни у квітні

  31 03 2023, 17:01
  У квітні в Україні будуть відзначати Великдень та Вербну ...
 • У Рівному у костел привезуть унікальну копію ікони Матері Божої

  31 03 2023, 16:11
  Оригінал на даний момент зберігається у Польщі.
 • 9 випадків сказу серед тварин зафіксували у Рівненській області з початку цього року

  31 03 2023, 15:49
  Про це повідомляє Рівненська ОДА Як зазначається, захвор...
 • Викриття нових схем, які працювали у колонії

  31 03 2023, 14:32
  Жертвами зловмисників наразі стали 7 громадян, які відда...