Життя «по-новороськи»

Фото ілюстративне

Неодноразово російські та т.зв. «новороські» засоби масової інформації возвеличують «здобутки» влади самопроголошеної «ДНР», в дійсності кількість жертв серед мирного населення тимчасово окупованої території збільшується, що підтверджують дані ООН.

ООН зафіксувала непоодинокі факти безпідставного застосування смертної кари членами незаконних збройних формувань самопроголошеної республіки без суду та слідства, про що зазначено в докладі Управління верховного комісара ООН по правам людини. У вказаному докладі мова йде про вбивства, катування, жорстоке поводження, сексуальне насильство, примусову працю та грабіж представниками незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР».

«Представители законной власти» застосовують уже добре відшліфовані методи по відношенню до місцевого населення з метою придушення невдоволення мешканців тимчасово окупованих територій низькими стандартами життя, беззаконням та неможливістю забезпечити свої родини належними умовами, необхідними для виживання.

Подібні злочинні дії по відношенню до населення Донбасу відбуваються на фоні банального заробляння грошей представниками еліти т.зв. «ДНР», які використовують вказаний військовий конфлікт з метою наживи.

Так, журналісти з’ясували, чим заробляють на життя «депутати» та «чиновники» т.зв. «ДНР» і який розмір їх прибутків.

«Міністр доходів та зборів ДНР» Олександр Тимофєєв (знаний в певних кругах як Саша Ташкент) за період ведення бойових дій заробив близько 17 млн. доларів, які були ним отримані завдяки контрабанді вугілля і паливно-мастильних матеріалів через кордон із РФ. Він здійснював суттєву допомогу в ході вивозу із окупованої території України в РФ обладнанння найбільших підприємств Донбасу. На початку своєї «кар’єри» разом з Олександром Михайловим («першим заступником міністра доходів та зборів ДНР»), статки якого становлять 1,5 млн. дол, займався рейдерським захватом малого та середнього бізнесу та відвертим грабежем звичайного населення «ДНР».

В свою чергу Катерина Губарєва, дружина Павла Губарєва, «народний детутат ДНР», змогла накопичити статки в розмірі 2 млн. дол., оскільки в період з 2014 по 2015 роки очолювала гуманітарний фонд, через який проходила російська гуманітарна допомога.

«Народний депутат ДНР» Юрій Крикуленко є власником донецького нічного клубу «Бермуди», в якому займається збутом контрабандного алкоголю, проводить масові розважальні заходи, які як правило перетворюються в масову пиятику.

Подібний вид «народної» допомоги притаманний й іншим т.зв. «народним виборцям ДНР», які незаконно привласнюють чужий бізнес та за матеріальну винагороду збувають різноманітні довідки.

Депутат Коваль А.П., прикриваючись ім’ям лідера «ДНР» Захарченка А.В., займається незаконним привласненням приватного бізнесу, нерухомого майна і землі. Інший депутат - Філатова Г.А. збуває довідки мешканцям м. Горлівка про те, що речове майно людей зруйнували представники Збройних сил України, що в подальшому використовується для отримання гуманітарної допомоги і грошових коштів в розмірі 2000 рублів.

На фоні вказаного зрозумілим є обурення населення тимчасово окупованих територій т.зв. «ДНР» діями ватажків та поплічників самопроголошених республік, завдяки яким мешканці республіки вже встигли насолодитись численними здобутками «русской весны» і «братской любви», та все частіше виступають за повернення їх території під контроль України. Про вказаний факт свідчать і дані, які висловлював на своїй сторінці у Фейсбук колишній «консультант ДНР» Роман Манєкін, якого збунтував нещодавній факт проголошення на набережній міста Донецьк компанією молодих людей окликів «Слава Україні» та «Україна понад усе».

От тобі і життя «по-новороськи»! Мало хто із «громадян» "ДНР" залишився задоволеним таким життям, яке не варте нічого. Коли немає роботи, світла, води, тепла, і в будь-який момент можеш попасти в підвали «МГБ» за неправильний погляд або слово. Дореферендувались.

Віталій МЕДВІДЬ


Готові квартири (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Поліцейські та рідні встановлюють місцезнаходження рівнянки

  03 жовтня 2022, 20:44
  Поліцейські та рідні встановлюють місцезнаходження рівнян...
 • У захисному укритті обласної лікарні організовують квартирник

  03 жовтня 2022, 19:21
  Рівнян запрошують відвідати сольний вечір талановитого му...
 • На Сарненщині трапилась серйозна ДТП. Водія довелось деблокувати (фото)

  03 жовтня 2022, 18:31
  На Сарненщині рятувальники деблокували травмованого водія...
 • Оновлений центр відновного лікування відкрили в Рівному

  03 жовтня 2022, 18:02
  Оновлений центр відновного лікування відкрили сьогодні в ...
 • Нещодавно звільнився з колонії і знову: деталі пограбування магазину в Гощі (Фото)

  03 жовтня 2022, 17:21
  Нагадаємо, 26 вересня у Гощі в магазині 31-річний житель ...
 • Переселенка з Лисичанська розповіла, як під час евакуації її та малюка рятувало грудне вигодовування ВІДЕО

  03 жовтня 2022, 16:40
  Тисяча кілометрів – таку відстань Римма із чотирма дітьми...
 • Скільки зараз коштує виготовити закордонний паспорт: нові ціни

  03 жовтня 2022, 16:07
  Зміни у вартості адміністративного збору за виготовлення ...