Агресії чекай навіть у дружній країні

Фото ілюстративне

Агресивно налаштовані угрупування проживають у будь-якій країні. Від цього нікуди не дінешся. Здебільшого це представники скінхед-угрупувань, неонацисти, або расисти. Вони нетерпимі до будь-чого чужого. Прагнуть чистоти нації і не вітають приїжджих.

Фото ілюстративне portal.lviv.ua

Агресивно налаштовані угрупування проживають у будь-якій країні. Від цього нікуди не дінешся. Здебільшого це представники скінхед-угрупувань, неонацисти, або расисти. Вони нетерпимі до будь-чого чужого. Прагнуть чистоти нації і не вітають приїжджих.

А борються – як вважають за потрібне. Переважно це насильство та демонстрація вищості за допомогою фізичної сили. Тому чекати неприязності можемо в будь-якій країні – навіть у дружній Польщі.

Не так давно на наших співвітчизників у Лодзькім воєводстві напали семеро поляків. В будинку мешкали українці-заробітчани. Молодики жорстоко побили заробітчан. За інформацією очевидців, хулігани мали при собі кастети та були у масках. При цьому вони кричали, щоб українці забиралися з Польщі.

Нападники не шкодували ані чоловіків, ані жінок. Декого з потерпілих довелося госпіталізовувати.

Випадок хоч і поодинокий, але кричущий. Неприязнь до всього чужого закрадається в людині від самого народження, і швидше це генетично набуте ставлення, аніж виховане.
Тим не менш не слід сприймати подію як жорстку опору польського народу. В Україні також вистачає охочих взятися за палиці та повиганяти усіх «неугодних» за кольором шкіри, або віросподіванням.

Маємо також взяти до уваги, що Польща є братською для нас країною, проте нас там не чекають із широко розгорнутими руками. Будувати та працювати потрібно тут, в Україні. Так, у нас не все інколи вдається, і будувати країну не так легко. Але згуртувавшись та висловлюючи підтримку одне одному, ми можемо змінити багато в нашому житті.

Ми не повинні шукати щастя там, де нас не чекають. Натомість маємо пам’ятати, що саме в Україні ми можемо бути максимально корисними – для своєї родини та для суспільства загалом.

Особливо це стосується молодих людей, які переконані, що навчання у Європі дасть їм кращі перспективи, аніж українська освіта. Також це стосується освітян та науковців, за якими наше майбутнє у науковому прогресі. Безумовно, влада повинна надати необхідні умови та спростити способи досягнення цілей. Але і ми також маємо розуміти, що можемо принести максимальну користь країні, в якій народилися, в якій проживають наші батьки.

Пригадалися рядки із пісні Кузьми Скрябіна: «Не встидайся - то твоя земля. Не встидайся - то Україна. Добре там є, де нас нема. Стань для батька нормальним сином».

Ми чомусь завжди шукаємо щастя там, де нам здається краще. Коли воно може бути зовсім поруч.

 

 

Денис ГРИЩУК

 


Готові квартири (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Поліцейські та рідні встановлюють місцезнаходження рівнянки

  03 жовтня 2022, 20:44
  Поліцейські та рідні встановлюють місцезнаходження рівнян...
 • У захисному укритті обласної лікарні організовують квартирник

  03 жовтня 2022, 19:21
  Рівнян запрошують відвідати сольний вечір талановитого му...
 • На Сарненщині трапилась серйозна ДТП. Водія довелось деблокувати (фото)

  03 жовтня 2022, 18:31
  На Сарненщині рятувальники деблокували травмованого водія...
 • Оновлений центр відновного лікування відкрили в Рівному

  03 жовтня 2022, 18:02
  Оновлений центр відновного лікування відкрили сьогодні в ...
 • Нещодавно звільнився з колонії і знову: деталі пограбування магазину в Гощі (Фото)

  03 жовтня 2022, 17:21
  Нагадаємо, 26 вересня у Гощі в магазині 31-річний житель ...
 • Переселенка з Лисичанська розповіла, як під час евакуації її та малюка рятувало грудне вигодовування ВІДЕО

  03 жовтня 2022, 16:40
  Тисяча кілометрів – таку відстань Римма із чотирма дітьми...
 • Скільки зараз коштує виготовити закордонний паспорт: нові ціни

  03 жовтня 2022, 16:07
  Зміни у вартості адміністративного збору за виготовлення ...