15 років за ґратами проведе вітчим-педофіл з Рівненщини

Фото ілюстративне

Апеляційний суд залишив у силі вирок 31 -річному чоловікові, якого обвинувачували у зґвалтуванні малолітньої падчерки.

Чоловікові таки доведеться 15 років провести за ґратами, а його дані занесуть до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх.
 
Уродженець Закарпаття, який проживає на Сарненщині, у серпні 2021 року кілька разів зґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки. Чоловік скористався безпорадним станом та відсутністю життєвого досвіду в тоді ще 13-річної дівчинки.
 
У січні цього року колегія суддів Рівненського районного суду ухвалила вирок. Втім обвинувачений своєї вини не визнав, з рішенням не погодився і подав апеляційну скаргу, у якій просив його виправдати.
 
Однак, Рівненський апеляційний суд, заслухавши доводи прокурора, залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...