1,32 проміле: у Рівному жінка керувала електросамокатом напідпитку

Фото ілюстративне

У Рівному патрульні склали адмінпротокол на 21-річну жінку, яка керувала електросамокатом у стані алкогольного сп’яніння.

Вчора, 29 квітня, у Рівному на вулиці Князя Володимира під час дії комендантської години патрульні зупинили жінку, яка рухалася електросамокатом Proove Pro.

Під час спілкування із 21-річною громадянкою інспектори помітили в неї ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера Драгер, на що вона погодилась.

Результат позитивний — 1, 32 проміле.

На громадянку поліцейські склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП.

Правоохоронці нагадують: електросамокат — це повноцінний транспортний засіб. Керування ним у стані сп’яніння так само небезпечне, як і автомобілем, та передбачає адміністративну відповідальність.

Штраф за керування електросамокатом у стані сп?яніння — 17000 грн та позбавлення права керування транспортними засобами строком на рік.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.