ІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізичної культури посіла учениця 11 класу Квасилівського НВК "школа-ліцей" Наталія Микитюк.
ІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізичної культури посіла учениця 11 класу Квасилівського НВК "школа-ліцей" Наталія Микитюк.
Олімпіада пройшла на базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту. Учасниками були учні 11-х класів зі всіх областей України.
Юні спортсмени демонстрували свої теоретичні знання і практичні вміння: тести на перевірку знань з фізичної культури; практичні вправи з футболу (юнаки), волейболу (дівчата), гандболу, баскетболу, гімнастики, туризму та легкої атлетики.
Юлія ДОМАНСЬКА
