10 професій, яким не довіряють

Фото ілюстративне

Онлайн-журнал 247wallst.com назвав галузі економіки, яким не довіряють жителі США. Для цього ресурс зібрав останні опитування громадської думки.

Онлайн-журнал 247wallst.com назвав галузі економіки, яким не довіряють жителі США. Для цього ресурс зібрав останні опитування громадської думки.
 
Реклама та PR

Негативний рейтинг: 35%
Нав`язлива реклама набридла абсолютно всім: особливо вона дратує в інтернеті. Через це 98% користувачів вже втратили довіру до веб-контенту. Такий висновок зробив фонд Harris Interactive у своєму дослідженні.

Кіноіндустрія
Негативний рейтинг: 35%
Згідно з недавнім опитуванням Gallup, Голлівуд посідає сьоме місце за рівнем недовіри (згідно Американському споживчому індексом). Фахівці не знають, чому так, але припускають, що справа у високій ціні на квитки. Інша версія - засилля фільмів категорії R, що означає присутність сцен насильства чи еротики.

Телебачення і радіо
Негативний оцінка: 36%
Незважаючи на велику кількість новинних програм, більшість американців погано орієнтуються в подіях. Можливо, в цьому винна і сама індустрія, яка не дає продукту, дійсно цікавого глядачеві, припускає агентство Ньюпорт.

Адвокатура
Негативний рейтинг: 37%
Юристів критикують всі - поки самі не відчують у них потребу. Проте, як стверджує фонд Харріса, високі зарплати адвокатів викликають неприязнь: наживатися на проблемах людей і бути національним героєм - речі явно несумісні.

Енергетика
Негативний рейтинг: 38%
Виробництво тепла і світла - справа хороша. Однак солідні цифри у рахунках, часті відключення світла, свавілля монополій і проблеми з екологією роблять енергетику однією з найбільш непопулярних галузей на думку Gallup.

Фармація
Негативний рейтинг: 38%
Ще одна галузь, яка має надприбутки на проблемах людей. Американці скаржаться, що корпорації мало контролюються урядом, а величезна частина ліків на ринку відверто шкідлива для людей. При цьому фармацевтів частіше інших винять в агресивному маркетингу, згідно з опитуванням Ньюпорта.

Торгівля нерухомістю
Негативний рейтинг: 41%
Божевільна американська іпотека, що посилила світову кризу, винна в різкому стрибку неприйняття галузі нерухомості як такої. Хоча, до звичайних ріелтерів якраз претензій менше, ніж до банків-кредиторів. Ті свого часу серйозно підняли відсотки по вже виданих кредитах на житло, що поставило багатьох на грань втрати будинку або квартири, стверджує Gallup.

Медицина
Негативний рейтинг: 42%
Ситуація парадоксальна: згідно з опитуваннями, більшість американців задоволені своїм особистим рівнем медобслуговування. Однак у галузі досить негативний імідж у цілому - в основному, через постійно обговорюваних в ЗМІ проблем, пише Ньюпорт.

Банківська система
Негативний рейтинг: 53%
Висока вартість банківських послуг, мільйонні зарплати топ-менеджерів у банках-банкрутах та й все ще чутне відлуння кризи - все це відносить банківську систему в сферу найбільш ненависних. "Вони роблять гроші з повітря" - ось основна претензія простого народу до фінансистів, повідомляє Ньюпорт.

Виробництво пально-мастильних матеріалів
Негативний рейтинг: 61%
Найавтомобільнішій нації світу явно не до душі галопуюче зростання цін на бензин. Що, тепер на трамваї їздити? Інша претензія - низький рівень екологічної відповідальності, повідомляє Gallup. 

Читайте також: МИСТЕЦТВО ПРОМОВИ НА СПІВБЕСІДІ: ГОВОРИМО ЛЕГКО І ПРАВИЛЬНО

Юлія ДОМАНСЬКА


Відкриттття Хеппі.Молл (Новина, низ)

Новини по темі:

 • За добу на Рівненщині загасили сім пожеж

  04 грудня 2022, 10:28
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • На Рівненщині під час пожежі загинув пенсіонер

  04 грудня 2022, 08:35
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • Графіки відключення світла на 4 грудня: інформація для рівнян

  03 грудня 2022, 20:52
  Важливо! У графіках використання електроенергії тепер і н...
 • Його пісні та кавери слухають на фронті: SHUMEI з концертом у Рівному!

  03 грудня 2022, 18:35
  У цей непростий для нашої країни час народжується дуже по...
 • Юна художниця із Костополя вразила журі на своєю роботою

  03 грудня 2022, 17:33
  Ольга Левчук здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнс...
 • В Офісі президента назвали кількість загиблих українських захисників

  03 грудня 2022, 16:16
  За час повномасштабної війни втрати української армії скл...
 • У Рівне приїхав відомий блогер Оптиміст ФОТО

  03 грудня 2022, 15:15
  Його зустріли в центрі міста біля ТРЦ "Злата Плаза".