Бумбокс презентував новий кліп на пісню "Попіл" - Відео

16.09.2013, 09:58      Переглядів: 5647

Взимку 2013 до групи "Бумбокс" звернулися російські телевізійні продюсери з пропозицією написати музику для серіалу "Пєпєл", повідомляє прес-служба групи.

Протягом декількох місяців було написано три версії пісні: "акустична" (проспівана під гітару); "електрична", що увійшла до альбому " Термiнал Б", саме на неї знято кліп; "з оркестром", що звучить у титрах серіалу - над цією версією крім Бумбокса працював композитор Антон Шварц.

Над кліпом "Пєпєл" працювали режисер Володимир Лерт і оператор Дмитро Яшенков. Для Володимира Лерта це шостий кліп , знятий ним для Бумбокса. І він став особливим - спеціально для кліпу Володимир переконав Андрія Хливнюка навчитися грати на гітарі пісню "Пєпєл" - вперше за всю історію Бумбоксу, Андрій не тільки співає, а й з`являється в кадрі з інструментом.

"Цю пісню я довго виношував, і я був її продюсером більшою мірою, ніж інших пісень альбому " Термiнал Б", - розповідає Андрій Хливнюк, - Вона звучить у серіалі "Попіл", який зняв режисер Вадим Перельман. Для нас це був цікавий досвід роботи над кіно. Було багато різних нюансів , ми писали цю пісню довше інших в альбомі , але результат обрадував не лише нас, а й творців "Попелу".