Топ Новини  

Левчук Тетяна з Рівненщини потребує дороговартісного лікування в Ізраїлі.

Після сьогоднішніх подій біля Рівненського драмтеатру Ольга Полякова виступила із зустрічними обвинуваченнями на адресу активістів, які проводили блокаду її концерту.

Сьогодні мер Рівного прийшов на судове засідання стосовно розгляду складеного на нього адмінпротоколу про корупцію. Минулого разу за його відсутності та через неявку судді Сидорука справу не розглянули.

У розвідці Сергія Гальченка йдеться про справжню релігійну контрреволюцію Московського патріархату. Так, було досліджено статути, складені МП, за допомогою яких в українських громад можуть забрати майно, побудоване за їхні ж кошти та позбавити можливості на щось впливати.

Сьогодні на центральному ринку Рівного сталася ДТП за участю автомобіля з іноземними номерами та з написом на задньому склі.

У Рівному біля драмтеатру розпочалася акція з блокування концерту Ольги Полякової. Про це було оголошено попередньо у соцмережі. На блокаду зібралися представники громадських організацій. Патрульні та співробітники міськвідділу поліції забезпечують охорону громадського порядку.

Дитину негайно було направлено в опікове відділення Рівненської обласної клінічної лікарні.

У Рівному продовжують слухати кримінальну справу за обвинуваченням лікаря Костянтина Думановського у смерті 5-річного Миколи Антонюка, який помер в обласній лікарні ще на початку листопада 2015 року.

Під час звіту рівненські патрульні розповіли, що за рік було пошкоджено десять службових автівок.

Четверо мешканців села Сварицевичі вийшли на полювання на качок вчора зранку. Між 25-річним та 30-річним односельцями під час застілля виник конфлікт. Молодший схопив рушницю та вистрілив товаришу прямо в обличчя, повідомляє відділ комунікації поліції області.

Погода, Новости, загрузка...