Водії рівненських маршруток заробляють на "чорному налі": в чиновницькому апараті радять писати звернення

18.06.2014, 11:20      Переглядів: 1042

Фото www.geolocation.ws

До порталу ЧаРівне.інфо звернувся стурбований читач. Роман Кот стверджує, що давати гроші за проїзд водію набагато дешевше, ніж у касах. Рівнянин говорить за окремо взятий випадок, але переконаний, що така ж ситуація помчічається на інших маршрутах.  

- Хочу звернути Вашу увагу на слідуючу проблему міжміських перевезень. Це стосується, зокрема, маршруту Рівне-Кузнецовськ ( за інші не знаю,бо не користуюся, але думаю, що ситуація така ж),. Ніхто не хоче купувати квитки на автостанції. Бо у водія, з рук десь на 10 грн. дешевше. А це чорний нал. Країна змінюється, та видно не всюди. Треба починати з себе (я завжди принципово купував квиток, навіть сварки з водіями були на цій підставі). Підніміть, будь ласка цю проблему на поверхню, бо вже не сила терпіти. Якщо не зараз, то коли?

З цього приводу журналіст порталу ЧаРівне.інфо зателефонував на Автостанцію "Чайка", звідки здійснюється маршрут Рівне-Кузнецовськ - 0362-24-94-44).  Слухавки там ніхто не підняв. 

Далі телефонуємо до управління транспорту та зв`язку Рівненського міськвиконкому - 0362-22-41-17 (бухгалтерія). Звідти нас перенаправляють до КП "Рівнетранспорт" - 0362-22-41-91. Там сказали краще звертатися в управління транспортної інспекції - 0362-26-66-69 (тут також ніхто не підняв слухавки). Тож дзвонимо у Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської ОДА - 0362 - 69-51-70. 

Очевидно, слухавку піднімає секретар. 

- Якщо така заява надійшла, то вашому читачу слід подавати звернення у наше управління. Після чого протягом місяця ми його розглянемо. У вказаному зверненні хай розпише який перевізник, назву маршруту, номерні знаки, бажано прізвище водія. Після розгляду звернення, даємо попередження водію, який має пояснити свої дії. 

Проте у Головному управлінні промисловості та розвитку інфраструктури застерегли, що дана інформація є виключно порадою. А щоб користуватися офіційною інформацією, слід подавати офіційний запит, який розглянуть протягом п`яти днів, що ми і зробили. 

Тому портал ЧаРівне.інфо стежитиме за ситуацієб надалі. 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...