Укртелеком вводить спеціальний тариф для мобілізованих

18.06.2014, 15:45      Переглядів: 1018

З червня 2014 року ПАТ «Укртелеком» пропонує своїм користувачам безлімітного Інтернету (послуга «ОГО!»), які мобілізовані на військову службу, скористатися спеціальним тарифом для тимчасового його призупинення - всього за 1 гривню на місяць (з ПДВ).

Укртелеком розробив цю пропозицію для абонентів, мобілізованих на військову службу, або їх родичів, які проживають за адресою, вказаною в договорі на надання послуги Інтернету.

Для оформлення спеціального тарифу — тимчасового призупинення надання Інтернету на термін проходження військової служби — клієнтові необхідно подати до найближчого відділення компанії письмову заяву та копію повідомлення військового комісаріату про призов. Якщо абонент вже несе службу, оформлення можуть здійснити родичі, які проживають за адресою, вказаною в договорі на надання Інтернету.

Укртелеком, як соціально відповідальний бізнес, враховує актуальні потреби своїх клієнтів і розробляє відповідні пропозиції.
Існуючі абоненти можуть уточнити інформацію на сайті компанії або зателефонувавши до Контакт-центру за телефоном 0-800-506-800 (безкоштовно зі стаціонарного та мобільного телефонів).

Довідка:

Інтернет «ОГО!» від Укртелекому - виключно безлімітні тарифні плани, які здатні задовольнити найвибагливіших користувачів Інтернету.

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет «ОГО!» обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ – професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України. Діяльність Групи СКМ сконцентрована в гірничо-металургійній, енергетичній та фінансовій сферах бізнесу, а також у телекомунікаціях, медіабізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні та транспортному бізнесі.
04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

Група СКМ складається з керуючої компанії СКМ і всіх бізнесів, в які інвестує Компанія та над якими здійснює контроль. До Групи входять понад 100 підприємств і організацій в Україні, Росії, Європейському Союзі (Італія, Великобританія, Болгарія), Швейцарії і США.

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...