Українські сайти змусять видаляти нелегальні файли протягом дня

19.08.2013, 17:50      Переглядів: 876

 В Україні сайти і провайдерів зобов`яжуть видаляти нелегальний контент протягом одного дня. Про це йдеться в "антипіратському" законопроекті, який розробила Держслужба інтелектуальної власності, повідомляє ТСН.

За словами глави відомства Миколи Ковіні, документ стане аналогом закону США про авторське право в цифрову епоху. Нововведення зокрема припускають, що після отримання скарги від правовласника держслужба буде сповіщати провайдерів про порушення, на виправлення яких буде лише один день. У протилежному випадку провайдер повинен буде сам заблокувати або видалити контент.

У держслужбі запевнили, що будуть блокувати тільки нелегальні файли. При цьому вся процедура повинна займати не більше трьох днів. Крім того, на сайті Держслужби оприлюднять список об`єктів, які повинні бути видалені, однак перелік піратських ресурсів публікувати не будуть.

Нагадаємо, раніше антипіратський закон ухвалили в Росії. Він набув чинності 1 серпня. На думку багатьох експертів, даний закон може відправити в нокаут соцмережу ВКонтакте, торрент-треккери та інші сайти, які розміщують нелегальний контент.

 

 


 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні