У Рівному стартує Всеукраїнський освітній акторський проект

07.10.2013, 13:37      Переглядів: 1807

Всеукраїнський освітній акторський проект незабаром розпочнеться у Рівному. Його започатковує Міжнародна організація "CinemaHall" та Представництво Європейської кіноассоціаціі NISI MASA в Україні. Випускники цієї акторської школи вперше зможуть застосувати отримані знання на практиці, адже матимуть змогу брати участь у кастингах і зйомках кінофільмів, телепрограм, реклами в Києві й інших містах України.

Серед партнерів "CinemaHall" - провідні кіностудії і кастинг-агенції Києва, серед яких такі компанії, як "Інсайт -медіа" ("Тойхтопройшовкрізьвогонь", "Іван - сила"), "Suspense Films" ("Штольня" , "Тіні незабутіх предків"), "InQ" ("Закохані в Київ", "Синевір"), кастинг-агенції "АБА-студія", "Allcasting", "Кастинг агентство В.Марініч", "ABSTAR VISION". Безпосередні партнери акторської школи - всеукраїнський кінопортал «Kino teatr.ua», міжнародна онлайн-платформа «KINOLIFE», адвокатське бюро «Адлер і партнери», портал StudNews.org.ua, інструмент прямого маркетингу «Feedgee», портал «СнимиФильм », газета «Голос України», інтернет-портал "ЧаРівне.інфо".

Викладачем школи у Рівному буде Олексій Заворотній - заслужений артист України, автор навчальних посібників «Грані педагогічної майстерності (педагогіка мистецької діяльності)», «Мистецтво живого слова», «Психофізична техніка та тренінг актора», «Виховання актора (від вправ до дії словом)», «Робота режисера над п`єсою та виставою», «Творчі та педагогічні майстерні митців театру», режисер-постановник та актор ігрового фільму «Бурштинова казка у новорічну ніч», який став у 2013 році лауреатом фестивалю КІТИ у Маріуполі та отримав приз глядацький симпатій.

Слухачі школи у Рівному, опанувавши ази акторської майстерності від досвідченого викладача й отримавши сертифікат випускника, отримають:

- можливість брати участь у зйомках фільмів, роликів, телепрограм;
- можливість внесення випускників в бази кастинг-агентств України та участі у кастингах нових кіно- і телепроектів, які проводитимуть партнери "CinemaHall";
- можливість обмінюватися досвідом з учасниками з інших міст на зустрічах випускників різних регіонів.

А ще слухачі акторської школи матимуть реальну можливість взяти участь у зйомках всеукраїнського кіноальманаху, який зніматиметься у 20 містах України, одна з історій якого фільмуватиметься і у Рівному!

Героями фільмів кіноальманаху є люди різного віку, і саме вік учасників школи є необмежений, тому будь-хто з бажаючих зможе спробувати себе на одну з його ролей. Але для цього, звісно, потрібна хоча б початкова підготовка. Саме її зможуть отримати слухачі школи у Рівному, яке не буде обмежуватися вищезгаданими проектами кіновиробництва й залучатиметься до нових задумів, пов`язаних зі світом кіно і телебачення.

Навчання триватиме 3 місяці в зручний для слухачів час. Про точну дату початку занять буде повідомлено пізніше (по мірі набору групи). Менеджером проекту "Всеукраїнська акторська школа" у Рівному є Віктор Булига.

Інформацію та світлини про проведення курсів акторської майстерності у інших містах, відгуки учасників та багато іншого, пов`язаного з цим проектом, який вже стартував у багатьох регіонах України, можна переглянути у офіційній групі Всеукраїнської акторської школи у соцмережі «ВКонтакте».Подати заявку на участь у Рівненській акторській школі можна, заповнивши анкету ТУТ, або ж повідомивши про Ваше бажання навчатися за телефонами: (063)7988896, (098)0299455, (066)2865385.

Марина НАЗАРЧУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...