У iPHONE 5 З’ЯВИВСЯ КОНКУРЕНТ

11.01.2013, 10:57      Переглядів: 1128

Компанія Google спільно з компанією LG Electronics випустила на світовий ринок свій новий флагман – смартфон Nexus 4, який може скласти серйозну конкуренцію iPhone5.

Смартфон вже можна придбати у двох версіях - з 8 Гб і 16 Гб пам`яті - в магазині Google Play в США, Великобританії, Канаді, Німеччині, Франції, Іспанії та Австралії. Для Європи, Центральної і Південної Америки, Азії, країн СНД та Близького Сходу смартфон буде доступний в роздрібних мережах вже в грудні. Інформація про поставки в Україну буде оголошена трішки згодом.

За інформацією виробника, новий тонкий смартфон поєднує кращу в своєму класі апаратну складову від компанії LG Electronics і чудову функціональність від Google.

Смартфон LG Nexus 4 є найшвидшим серед всієї лінійки Nexus: він оснащений потужним процесором Qualcomm Snapdragon S4 Pro, який вважається найпотужнішим на Android пристроях, і 2 Гб оперативної пам`яті, завдяки якій користувач буде відчувати себе комфортно, користуючись цим телефоном. Крім цього, смартфон працює під керуванням найсвіжішої версії мобільної операційної системи Android 4.2 Jelly Bean.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...