Рівненські депутати готові їхати у зону АТО (+опитування)

18.06.2014, 09:14      Переглядів: 1837

В Україні і зокрема на Рівненщині триває мобілізація, проте добровольців, особливо з числа посадовців, там досі не помітно. 

У більшості серед тих, хто протистоїть сепаратистам та до зубів озброєнній російській армії пересічні українці, яка усіма силами намагаються стримати терористів. На передовій часто воюють не професіонали, які обрали своїм покликанням захищати батьківщину, а мобілізовані солдати та добровольці, які ще вчора займалися мирною працею.

У своїх передвиборчих програмах чимало обраних до облради Рівного депутатів наголошували: хочуть бути народними обранцями, аби захищати народ.

Журналісти "ЧаРівне. інфо"  поцікавилися у місцевих політиків, які щодня запевняють у своєму патріотизмі чи готові вони зі зброєю у руках захищати нашу державу на Сході та взяти участь в антитерористичній операції. Депутати облради Рівного запевнили журналістів, що вони в будь-який час можуть приєднатися до захисників східних кордонів країни.

Віталій Бойко, екс-начальник медицини Рівненщини, депутат облради

- Я готовий їхати на схід як медик, і як військовий. Сподіваюсь мого досвіду буде достатньо.

Анатолій Юхименко, фракція «Європейський вибір» (колишня фракція ПР)

- Безперечно, по-іншому не може бути. Я хоч зараз можу їхати і ставати в лави військових, аби воювати на стороні українського народу.

Олег Хомич, депутат облради

- Захист України полягає не лише  в тому, щоб їхати у зону АТО. Воювати мають професіонали, або ж добре озброєнні добровольці. Бути живою мішенню ніхто не хоче. Я, як фізична особа, як керівник підприємства плачу податки, і таким чином підтримую країну та армію. Поки в державі не буде нормального керівництва, я нікуди не збираюсь їхати.

Віктор Кривун, депутат облради

Зараз відбуваються ключові, з точки зору існування держави, події. Я був на сході, бачив, що там твориться. Збираюсь знову. Чекаю коли мені привезуть тепловізор, і одразу вирушаю. Так має вчинити кожен поважаючий себе громадянин країни. Іншого я не розумію. 

Руслан Сивий, голова Дубенської РДА

- Будемо захищати.Мене не лякають військові дії. Якщо треба захищати країну, значить будемо воювати.

Олександр Данильчук, заступник голови облради

- Треба воювати - будемо. Я готовий іти на фронт, навіть зі своєю зброєю. Її у мене близько 10 одиниць.

Вадим Сидорчук, депутат облради

- Якщо буде така потреба, звичайно піду. Я, як і кожен українець можу стати на захист держави.Те, що зараз відбувається, — це пік протистояння, після якого країна поступово стане повертатися до мирного життя, до компромісів.

Богдан Файфура, голова комісії з питань архітектури та будівництва Рівненської облради

- Готовий , хоч зараз вирушити у зону АТО. Поки  ж я знаходжусь тут. Втім, якщо буде необхідність піду воювати.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

  

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...