"Рідка" дієта стає модним трендом

20.08.2013, 08:19      Переглядів: 958

 Сокові дієти, які повністю виключають тверду їжу, набирають дедалі більшу популярність. Перехід на соки дозволяє тілу перерозподілити енергію, що зазвичай йде на перетравлення їжі, на лікування і відновлення організму, пише ТСН.

За кілька днів сидіння на соках кров розріджується, змінюється її хімія. Однак у методу є багато протипоказань. Зокрема, він небезпечний для діабетиків (в соку велика концентрація цукру), наркоманів, осіб, що приймають ліки на кшталт антидепресантів. Соки посилять ефект ліків, що загрожує передозуванням. Не рекомендується переходити на соки вагітним і годуючим мамам.

В день, наприклад, пропонується випивати три різних соки, горіхове молоко, по пляшці лимонного і журавлинного концентрату, розведеного у воді. Зберігати сік можна тільки пару днів. Читайте також: Фреші очолили рейтинг найкорисніших соків, а безалкоголка лише зашкодить людині Подібний раціон показаний людям з акне, проблемами травлення, розладами сну, нічною пітливістю. Соки поліпшать роботу печінки, очистять нирки.

Максимальна тривалість дієти - тиждень. В соку багато цукру, який підживить мозок. Але в ньому немає білка і жирів, необхідних для засвоєння вітамінів. Що стосується зниження ваги, то воно можливе переважно за рахунок очищення кишечника. Про спалювання жиру взагалі не йдеться. Нагадаємо, що дієтологи радять для схуднення не нервувати та їсти по-трохи. Фахівці запевняють, що дієти, які передбачають жорсткі обмеження, не допоможуть позбутися зайвої ваги.

 


 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні