Порноактори розоряються через охочих безкоштовно показати свій "домашній секс"

20.08.2013, 08:30      Переглядів: 4099

Професійних порнозірок витісняють любителі, які викладають в мережу записи зі своїм домашнім сексом. І число їхніх шанувальників, які віддають перевагу насолоджуватися "полуничкою" абсолютно безкоштовно або за якусь символічну оплату, невпинно зростає.

Колись такі порнозірки як Лінда Лавлейс були так само відомі, як актори та музиканти, а сьогодні залишилося зовсім небагато імен, відомих у кожному (чи майже в кожному) будинку, пише ТСН з посиланням на The Daily Mail. Порнозаписи із самим собою може завантажити абсолютно хто завгодно, легко зберігаючи при цьому анонімність.

У 1998 році річний оборот світової порноіндустрії - інтернет, кабельне телебачення і журнали - оцінювався в $ 10 млрд, а сьогодні - всього $ 5 млрд. По професіоналам галузі б`є не тільки піратство та вільно поширюваний контент, але і люди, які обирають за краще платити за онлайн-трансляції в інтернеті. Читайте також: Людство не готове займатися сексом з роботами-андроїдами Один з таких сучасних домашніх порно-працівників, що використовує для трансляцій звичайну веб-камеру, виступає в мережі під псевдонімом "Джошуа". Він каже, що це заняття приносить йому деякі гроші, дозволяючи при цьому залишатися вдома і доглядати за шестирічною дочкою, в той час як дружина на роботі.

Джошуа зізнається, що переживає, що буде, якщо дружина і дочка дізнаються, чим він займається, але йому здається, що сидіти і взагалі нічого не робити - це ще більш соромно. А так, якщо він, скажімо, добре виконає стриптиз - йому, як у справжньому стриптиз-клубі, глядачі можуть перевести пристойні чайові. Чоловік іноді отримує до $ 100 за один виступ.

Водночас є чимало людей, які завантажують порнозображення і відеозаписи з собою абсолютно безкоштовно. Так, дівчина під ніком "Джес" завантажила цілу серію своїх оголених фотографій, щоб отримати приємні коментарі і підняти собі настрій, після того як її тіло розкритикував її хлопець. Поки вона задоволена результатом і припинила публікацію, але каже, що швидше за все потім продовжить, так як їй дуже сподобалася реакція користувачів.

 


 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні