Найтаємничіші фото привидів (+фото)

20.08.2013, 09:46      Переглядів: 9783

Хто в дитинстві не боявся привидів. Гадаю, усіх хоча б раз у житті лякали примарами. А що як фантоми існують насправді?

Фото зроблене в 1942 році, простим ящиковим фотоапаратом. Що зображено на задньому плані ще й досі не розгадано – це ілюзія, майстерний розіграш, або й справді примара.

- …ми з друзями вибралися на природу. З-за спини одного з нас, здається, визирає маленький хлопчик. Коли я робив цей знімок, його там не було - тільки ми семеро, включаючи мене, - згадує автор.

 

- У 2008 році ми з дружиною відпочивали в Нормандії і відвідали старе кладовище та руїни собору в Греньє. Я зробив єдину фотографію мармурової плити з іменами американських десантників і французьких громадян, загиблих у цьому місці в 1944 році. Знімок був зроблений на цифрову камеру, і я не переглядав його, поки не повернувся додому до Канади. На свій подив я побачив по праву руку від мене фігуру солдата. Цікаво, що солдат виявився чорно-білим, хоча сам знімок кольоровий. Я впевнений, що в той момент нікого крім нас з дружиною на кладовищі не було. Мені здається, що форма солдата схожа на ту, що носили під час Першої світової війни - з кашкетом і двома рядами гудзиків на кітелі

 

- Це фото я зробила під час подорожі по східному Техасу. На фото з`явилися ці три дивні фігури в чорному. Хто це? Інопланетяни? Привиди.

 

Фото готелю Stanley. В одному з вікон видно напівпрозору фігуру маленького хлопчика. Цікаво, що люди, які знаходяться приблизно на тій же відстані від камери зображені чітко. 

 

Готель Weslaco в Техасі, який побудовали в 1928 році. На знімку – дві дівчинки, але якщо придивитися, то можна помітити праворуч і третю - з кошиком в лівій руці.

 

- До нас приїхали гості і ми вирішили влаштувати для них екскурсію в будинку Джорджа Вашингтона. На зворотньому шляху ми зупинилися біля церкви, де Вашингтон часто молився. Поруч з церквою знаходиться кілька могил. Там же є спільна могила 34-х військовополонених, які померли в таборах. У цьому місці я сфотографувала свого приятеля Джо. На наше здивування на знімку з`явилася ця плаваюча в повітрі червона голова.

 

Березень 2008 року, місто Спокан (шт. Вашингтон).

- Я жила в одному будинку, де доглядала за літньою жінкою. Мені просто було нудно, і я стала клацати фотоапаратом і, на свій жах побачила ось це.

 

- Я сфотографувала свого чоловіка, коли ми рибалили на одному з озер у Вісконсині. Тут немає ніякої станції та житлових будинків. Я впевнена, що ми з чоловіком були в цьому місці одні. Але що це за фігура маленької дівчинки у фартуху.

 

Фото із  кладовища. Ви чітко бачите половину обличчя чоловіка. Це не може бути відображенням, оскільки скло в цьому вікні розбите. 

 

Приватна квартира в Оксфорді, Великобританія, 2012 рік.

 

Співробітниця будинку престарілих каже, що бачила його на власні очі: чоловік у білій сорочці везе в інвалідному кріслі жінку.

 

- Я переглядав свої фотографії, і раптом помітив у кінці коридору тінь чоловіка в капелюсі. Спочатку я вирішив, що це може бути пляма від вогкості – але ж ні. Зверніть увагу, як ця тінь лягла на великий камінь. Крім того, у «капелюха» видно навіть загнуті вгору краї.

 

- Я живу в місті Равенна, Огайо. У травні 2007 року мій син зробив знімок нашого будинку. Ми всі були в шоці, побачивши в одному з вікон невідому дитину. Коли ми купили цей будинок, нам розповідали, що тут і раніше бачили привидів. У той час, як був зроблений цей знімок, в будинку була тільки я одна, мій чоловік був у лікарні - йому щойно зробили операцію з видалення ракової пухлини,-  переконує авторка.

 

Денис ГРИЩУК

За матеріалами mixstuff.ru

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні