Наш президент гальмує, - рівненський художник Юрко Журавель

17.06.2014, 17:26      Переглядів: 1800

У Рівному з’явиться художньо-скульптурна композиція «Небесна сотня». Про це сьогодні повідомив автор ідеї рівненський митець Олексій Огонь.

Інсталяція буде виконана на основі картини Юрка Журавля і прикрасить стіни будівлі біля органного залу.Як розповів Олексій Огонь, картину «Небесна Сотня» надрукують на керамічній плитці і покриють лаком. Нижню частину композиції займуть імітовані барикади, зроблені за технологією арт-бетону та зображення людини, яка кидає коктейль Молотова. Також організатори планують виділити місце і для зображення рівненських героїв, загиблих на Майдані.

Другий етап спорудження композиції передбачає виготовлення та встановлення бронзової фігурки хлопчика, який з цікавістю споглядає на картину.

Вартість проекту, без фігури хлопця, становить 74 700 гривень. 50 тисяч уже погодився надати Фонд цінностей Майдану. Решту коштів жертвують небайдужі рівяни.
.
Як розповів Юрко Журавель, ідея створення композиції з`явилася ще під час революційних подій, і зараз вже не є такою ж актуальною, як у той період, адже кількість жертв й надалі зростає.

- Скоро ми, мабуть, будемо встановлювати пам’ятник тисячі. Наш Президент гальмує. Чесно кажучи, хочеться вже кинути олівець і брати в руки зброю і щось робити більш дієве, - каже автор картини.До слова, «Небесну Сотню» Юрка Журавля вже ілюстровано в Дніпропетровську, Кривому Розі, Одесі, Києві, Житомирі. Як зазначили організатори, роботи над композицією розпочнуться через тиждень і триватимуть приблизно півтора місяця.


Тетяна СТАЦЬКА
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...