Гранітний вручив Таргонію...презерватив

17.07.2015, 15:14      Переглядів: 4808

Фото РВ

На сьогоднішню конференцію в Костополі, яку зорганізувала мама скандального прокурора Андрія Таргонія, також приїхали представники громадських організацій Рівненщини, в тому числі "Правий сектор" та УНСО. 

Керівник обласного осередку УНСО (Української націоналістичної Самооборони) Ярослав Гранітний нагримав на Андрія Таргонія, назвавши його невігласом та брехуном, й вручив йому презерватив. 

Натомість підозрюваний у хабарництві продовжує запевняти, що неправомірну вигоду не брав, мовляв, це була підстава з боку керівництва прокуратури та правоохоронних органів "за принципову позицію у деяких питаннях", зокрема намаганні притягнути до кримінальної відповідальності начальника Рівненського райвідділу міліції Ігоря Денисюка. 

Захисниця Таргонія також поскаржилася на те, що вона не мала доступу до відео камер спостереження, розташованих на приміщенні прокуратури району. 

- Таргонія чекає секс, це 100%. Навіть, якщо не фізичний на зоні, то моральний через суд. Того з доброти своєї душевної я йому і подарував презерватив. Щоб він не закінчив як Фредді Меркюрі. Щодо конференції взагалі, то іншого було й годі чекати, Андрій добра і порядна людина (з його слів), а гроші йому підкинув Кравченко. Кравченко з людини,  яка просто може набити комусь морду вже перетворився на агента 007, який підкидає речові докази. Захисник Таргонія довго розповідав про побудову правової держави. Розповідала, що захищає не тільки Таргонія в суді, а й представників ПС. Що казати такого фарсу я ще не бачив. А брехуном назвав екс-прокурора, бо при зустрічі біля районної прокуратури на питання чи все в нього добре чи спить нормально, Таргоній гордо задерши голову, відповідав, що в нього все добре і ні совість ні кошмари не мучають. В той же час в суді вимагав з міліціянтів моральну шкоду, бо ті його не захистили? При цій зустрічі я був не один, це було на вулиці при людях. Тож якщо кажу, що брехун, то так і є, - розповів порталу "ЧаРівне.інфо" Ярослав Гранітний.

Нагадаємо, Андрій Таргонія затримали безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди в його кабінеті. Він все заперечував, просив вийти у вбиральню, щоб отямитися та подзвонити матері. Суд обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, однак, рідні Таргонія заплатили заставу в сумі 97 440 грн

ТАРГОНІЙ ПРИПУСКАЄ, ЩО ГРОШІ ЙОМУ ПІДКИНУЛИ. СУД НАД ПРОКУРОРОМ: ЧАСТИНА ДРУГА (ВІДЕО)

РІДНЯ ТАРГОНІЯ ЇЗДИТЬ НА АВТО З ПЕРЕБИТИМИ НОМЕРАМИ? (ФОТО

ТАРГОНІЙ ХОТІВ 500 ДОЛАРІВ «ЗА ДОПОМОГУ»

 

Денис ГРИЩУК

З використанням матеріалів РВ

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні