Дорога у бізнесмени: скільки коштує у Рівному купити готовий бізнес?

19.08.2013, 15:10      Переглядів: 7063

Стати бізнесменом не так і важко. Маючи у кишені кілька тисяч гривень можна придбати власну справу. Спеціалісти сайті Slando досліджували пропозицію в цій сфері та з’ясували, що купити діючий бізнес можна за кілька тисяч гривень. Портал "ЧаРівне.інфо" у свою чергу, дізнався ЩО, а головне за СКІЛЬКИ продається у Рівному?

Так, 4 тисячі коштуватиме інтернет-магазин з продажу кави та чаю. Судячи з пропозицій, розміщених на інтернет-ресурсі, починаючи від 3 тисяч гривень можна купити працюючий в мережі магазин або торгівельну марку, більш розкручені магазини коштуватимуть до 10 тисяч гривень. За 5 тисяч гривень можна знайти мобільну кав’ярню, а платіжні термінали, які вже встигли побувати у користуванні, пропонують за 10 тисяч гривень.

Є серед пропозицій і так звані стаціонарні магазини. Рівень цін залежить від напрямку торгівлі, та звичайно, від регіону розташування. За 36 тисяч гривень продають магазин електротоварів в центрі Луганська разом із сайтом та контактами дилерів. В 40 тисяч гривень обійдеться придбання магазину зоотоварів в Сімферополі. Відділ біжутерії в торгівельному центрі в Івано-Франківську можна купити за 12 тисяч гривень, а купівля кіоску в людному місці Дніпропетровська обійдеться в 10 тисяч гривень. Серед інших недорогих пропозицій можна знайти магазини секонд-хенд, СТО, майстерні з ремонту взуття та міні-готелі.

Рівненські бізнесмени на інтернет-ресурсах продають чимало власних справ: від торгових точок до спортивно-оздоровчих комплексів. Приміром, придбання діючої сауни коштуватиме близько 100 тисяч гривень, більярдного клубу обійдеться у 2 054 700 грн.


Рівненські любителі кави добре знають «Кавову кімнату». Нині ця кав`ярня виставлена на продаж. За словами власника Віталія, повна вартість бізнесу близько 150 000 гривень, утім для хорошого господаря розглядатиме можливість продажу за 80 000 гривень.

Для прикладу, наводимо основні характеристики кавового бізнесу та дані прибутків.

- Виручка за місяць: 29-35 тисяч гривень
- Фонд заробітної плати на місяць: 2600 грн.

Основна інформація:
- Загальна площа нерухомості в оренді: 37 кв.м. - 3000 грн. Довгостроковий договір оренди
- Кількість працівників: 2
- Організаційно-правова форма підприємства: ПП

Додаткова інформація:
- Посадочних місць: 18
- Обладнання: повністю обладнане кафе
-б барна стійка, 6 столів, 2 вітрини під кондитерські вироби та напої, 2 морозильні камери, нова кавова машина (2 поста), 2 кавомолки-Robur 380В, самовар, посудомийна машина, міксер для молочних коктейлів, сучасна пост-система обліку, мийка.

На іншому сайті з бізнес-пропозиціями biztorg.ua, пропозицій не менше. Придбання салону краси в Києві буде коштувати від 120 тисяч гривень. Найдорожчі пропонують за кілька мільйонів доларів. Аптеку в Києві можна купити за 360 тисяч гривень, а цех з обробки м’яса — за 800 тисяч. Покупка рекламно-інформаційної газети обійдеться в 100 тисяч гривень, страхова компанія в столиці обійдеться у 600 тисяч гривень, а шиншилова ферма — за 70 тисяч гривень.

Найдорожче, звичайно, коштує промисловість, втім, і тут є пропозиції за ціною менше мільйона гривень. Серед них — цехи з виробництва кованих виробів, теплої плитки, пластикових вікон, корпусних меблів, тощо. Коштуватимуть вони, в залежності від стану підприємства, на інтернет-сайтах, ця сума коливається від 200 до 700 тисяч гривень.

Більше того, у придбанні вже готового бізнесу, є ще одна вагома перевага. Купуючи справу, ви купуєте потенційного конкуретна. Отож, на одного з них, у вас стає менше.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні