Новини Рівного  

Рівненські рятувальники та військовослужбовці провели спільні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливих надзвичайних подій.

Співбесіда - це не той випадок, коли можна відмовчатися, і дуже важливо володіти своїм голосом, красиво аргументувати і правильно заперечувати. Тому давайте розглянемо, на що варто звертати увагу під час співбесіди.

У неділю, 16 червня, бібліотекарі, велолюбетелі, жителі і гості міста взяли участь у першому бібліотечному велотурі під назвою «Крути педалі уперед», щоб довести собі й іншим, що здорове дозвілля, дозвілля, яке відкриває для тебе щось нове – це те, на що справді варто витрачати свій вільний час.

Всіх агресивних пацієнтів країни занесуть до спеціальної бази даних станцій швидкої допомоги.

У випускників українських вишів недостатньо навичок для роботи.

Сучасні жінки змінили ставлення до грудного вигодовування.

У зоопарку сочинського санаторію "Октябрьский" тигриця відмовився від своїх новонароджених дитинчат...

Китайська компанія Huawei представила новий смартфон Ascend Р6. Товщина пристрою складає всього лише 6,18 мм і, за словами виробників, на сьогодні це найтонший смартфон у світі.

Хто з нас не любить після важкого трудового дня розслабитись в нічному клубі.

У місті відновили громадські роботи із супроводу незрячих.

Через місяць апарат «Кассіні», що знаходиться на орбіті Сатурна, сфотографує нашу планету.

Ми всі знаємо Георгія Делієва як актора комік-групи «Маски». Насправді ж ця особистість має талант не лише в кіно. Георгій увібрав в собе частку режисера, співака, композитора, архітектора, сценариста. А ось про Делієва-художника взагалі чули одиниці. Порталу "ЧаРівне.інфо" вчора вдалося поспілкуватися із зіркою.

Кліп Світлани Лободи "40 градусів" по праву оцінили в Росії на щорічній церемонії Fashion People Awards.

Екстремал з Китаю придумав новий вид транспорту а ля Ємеля, тобто для особливих лінивців - крісло-автомобіль.

В Індії сексуальний зв`язок прирівняли у правах до законного шлюбу

Австралійська співачка показала сексуальні вигини у новому кліпі

Ми не будемо висловлювати власну думку з приводу цього нового виду розваги для власників домашніх вихованців, а просто поділимося з вами даною інформацією.

Останнім часом все більша кількість жінок звертається до косметологів з проханням наростити їм штучні вії. Проте в гонитві за красою дами ризикують отримати зворотнsй результат.

З 14 по 16 червня на Львівщині пройшов патріотичний фестиваль «Зашків – земля героїв» з нагоди 122-річниці від дня народження полковника першого голови ОУН Євгена Коновальця, в організації якого найактивнішу участь взяла Рівненська «УНА».

Огляд новинок показав, цьогоріч сумки будуть дуже зручними і практичними.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні