Новини Рівного  

Американські вчені уявили, який ми матимемо вигляд через 100 тисяч років, а також вони впевнені, що протягом цього часу людство зможе знайти позаземне життя.

За допомогою дитячих малюнків та фотографій проект «Щастя твоєї дитини» зібрав суму у понад двадцять тисяч гривень.

Супермоделі ніколи не виходять з моди. Своїми довершеними образами це довела вічно молода Сінді Кроуфорд.

Навіть з урахуванням бюрократичних процедур, подорожувати з дітьми не так складно, якщо завчасно ...

Ефективність нового методу вже підтверджена 5 тисячами операцій.

На Рівненщині планують оздоровити більше 16 тисяч дітей-чорнобильців

24-річна Мікеле Кобке з Берліну намагається побити світовий рекорд із найстрункішої талії - 38 сантиметрів.

Як правильно відпочивати, аби залишитись здоровим та не травмуватись, розповідали школярам працівники рівненські рятувальники.

У парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка міста Рівного вже активно працюють найменші в Україні бібліотеки. Їх урочисто відкрив колектив порталу «ЧаРівне.інфо» тиждень тому.

Сьогодні офіційно розпочався проект «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», що реалізовується в рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна.

Між перевірянням електронних повідомлень та стресом існує зв’язок. До такого висновку прийшов професор Том Джексон із університету Лафборо.

Українці все більше довіряють національній валюті. Згідно з аналізом перших п’яти місяців 2013 року, гривня виявилася стабільною валютою.

У міському Палаці дітей та молоді міста Рівного пройшло грандіозне, феєричне та яскраве фінальне шоу ІІІ Обласного Фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного-2013». Воно було приурочене до Міжнародного Дня захисту дітей та Дня батька. Без нагород не залишилась жодна з 24 юних красунь!

Рівненські рятувальники вдосконалювали навички на об`єктах підвищеної небезпеки.

Алкогольні напої популярні в усьому світі. Складно знайти дорослу людину, яка ніколи не куштувала алкоголю. Але іноді бажання спробувати що-небудь нове переходиилать всякі межі.

Смартфони iPhone та планшетники iPad цієї осені радикально зміняться завдяки новій операційній системі iOS 7.

На YouTube дуже швидко набирає популярність відео, на якому дворічний малюк разом зі своїм батьком виконали один із відомих треків The Beatles - Don`t Let Me Down.

Сезон літнього відпочинку відкрито. Для тих, хто планує відпочинок, проте і досі не визначився із місцем «Чарівне.інфо» пропонує уважніше придивитись до відпочинку на Шацьких озерах.

Конфіденційні пологи дозволяють жінкам у скруті зберігати свою анонімність. Імена рідних матерів діти дізнаватимуться після свого 16-річчя.

Українські роботодавці часто поселяють людей у ​​бараках і не вважають за потрібне платити за випробувальний термін...

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні