Новини Рівного  

Українці готові задарма роздавати тварин та меблі, а от електроніку просто так не дарують. Про це свідчить дослідження аналітиків сайту приватних оголошень Slando.

У залі засідань міськвиконкому німецькі місіонери презентували засоби реабілітації, медичне обладнання та одяг, який вони привезли для рівненських соціальних установ та пологового будинку.

Осінь у Рівному традиційно починається з джазу…

Вчора, 23 вересня компанія Microsoft представила друге покоління планшетів власного виробництва

Середня врожайність зернових в Україні цьогоріч складе близько 30,1 ц / га - на 2,5 ц / га, а це більше, ніж у 2012 році, і майже стільки ж, скільки в багатому 2011 році, - 31,8 ц / га.

Розробка має модульну конфігурацію: власник зможе вибирати між компактною сумкою, рюкзаком середнього розміру і об`ємним речовим сховищем .

Централізоване відділення автоматизованої лабораторної діагностики Рівненського обласного клінічно лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

Система дасть змогу прогнозувати наповнюваність дитсадків, контролювати черги, а ще - планувати необхідність створення додаткових місць.

Це – конкурс весільних фото, участь в якому можуть взяти всі одружені пари.

На 140 сторінках шкільного посібника знайшли 160 помилок.

Українські експерти спростували слова європейських метеорологів про найхолоднішу зиму в Європі за останнє століття.

Синій колір є одним з найбільш універсальних .

У понеділок, 21 жовтня, у Львові виступить почесна королева рок-сцени Діана Арбеніна та її незмінний гурт "Ночные Снайперы".

Віта Потерюк сенсаційно перемогла в одних із найпрестижніших легкоатлетичних змаганнях.

День осіннього рівнодення у 2013 році настав 22 вересня о 22:44 за київським часом...

З початку року вартість оренди квартири в Україні зросла в середньому на 30%.

Одним з найбільш очікуваних на Міланському тижні моди став показ Dolce&Gabbana.

У вівторок, 24 вересня об 11:00 год у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться творча зустріч з письменницею...

Сьогодні 3417 -й день перебування на посту головного тренера донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу, що є клубним тренерським рекордом...

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні