Новини Рівного  

Чергове зібрання мешканців міста відбудеться о 12 годину.

Сьогодні уночі невідомі підпали вхідні двері та металопластиковий навіс над ними в офісі "Партії Регіонів", що на вулиці Князя Володимира.

Українці різними мовами звернулися до жителів країн світу з проханням підтримати їх у боротьбі за свободу.

Текст документу розміщений на сайті парламенту.

П`ять колон мітингувальників ходять по домівках рівненських регіоналів.

Колони по п`ять сотень мітингувальників навідалась до домівок рівненських регіоналів.

Кореспондент порталу «ЧаРівне.інфо» щойно повідомив, що на Народному Віче, яке розпочалось о 18-ій годині, було вирішено йти до будинків представників Партії Регіонів.

Колишня медсестра УПА 87-річна Лідія Романчук з Тернополя закликала протестувальників Євромайдану не сподіватися на допомогу з-за кордону. Нагадала, що УПА свого часу теж даремно чекали, коли їх підтримає Європа.

Сьогодні 24 січня о 18,00 біля стін РОДА відбудеться Народне віче.

Після штурму районної адміністрації, мітингувальники вирішили наочно показати своє ставлення до нинішньої влади.

Прикордонні польські міста готові приймати біженців з України.

З такою ініціативою на позачерговій сесії Рівненської обласної ради виступив свободівець Віктор Кривун. Він запропонував, щоб кожного дня в усіх церквах міста, незалежно від конфесій, били у дзвони.

Позачергову сесію Рівненської облради зірвано.

На Народному Віче, яке зараз відбувається на Майдані Просвіти, 1, начальник Рівненського міського відділу міліції Руслан Мельник зробив заяву.

На мітинг під стіни ОДА прийшли сотні рівнян. Розпочалося Народне Віче з молитви та хвилини мовчання в пам`ять загиблим на Грушевського у Києві.

За неофіційною інформацією бійців «Беркут» мають намір знову відправляти до Києва. Кілька днів назад рівненські активісти вже перешкоджали виїзду спецпідрозділу до столиці.

Вслід за Львівською Рівненською, Тернопільською, Черкаською та Житомирською облдержадміністраціями була захоплена і Чернівецька ОДА.

Народне Віче відтепер проводиться на Майдані Просвіти, 1. Чимало небайдужих рівнян по звичці приходять на зібрання на Майдан Незалежності.

Відповідно до проекту фракції "Батьківщина" "Про позицію Рівненської міської ради щодо подій в країні" депутати проголосували за дострокові вибори Перзидента та уряду країни.

Відповідно до указу президента України № 36/2014, Клюєва Андрія Петровича призначено главою Адміністрації.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні