Новини Рівного  

Днями Кабмін подав до Верховної Ради новий законопроект про збільшення штрафів, але в останній момент відмовився від примусового контролю за технічним станом авто.

Мініатюрна копія Ейфелевої вежі висотою в людський зріст стала окрасою парку, що в центральній частині міста Сарн.

Рівненщина - унікальна земля, багата на архітектурні та історичні пам`ятки. Та, на жаль, про більшість з них пересічному мешканцю нашого краю або майже нічого не відомо, або відомо мало. Тому портал «ЧаРівне.info» вирішив дослідити і розповісти своїм читачам про них.

Канадські вчені порахували, скільки енергії потребує заняття сексом.

64-річна Алла Пугачова кардинально змінила стиль.

Найкращий засіб – це шампунь, адже він виконує не тільки роль миючого засобу, а й надає лікувальну дію.

Майже 58,1% громадян України назвали соціальні питання головними проблемами для нинішньої України.

Здебільшого, відзначають дослідники, це відбувається через речі, з якими контактує хворий - дверні ручки, кнопки ліфта, поверхні меблів, телефонів загального користування тощо.

Міністерство охорони здоров`я ініціює введення загальнообов`язкового державного соціального медичного страхування з 2017 року.

Американська академія педіатрії (АПП) виступила з рекомендаціями щодо обмеження часу, який діти проводять перед екранами мобільних пристроїв, комп`ютерів, телевізорів і приставок.

У Міносвіти переписали умови прийому до вишів.

Суміш меду та кориці допомагають боротися із зайвою вагою.

Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Рівненським обласним та Рівненським міським осередками «Ліги соціальних працівників України» протягом жовтня-листопада проводить благодійну акцію “Готуємо дітей до зими”

У щорічному рейтингу Doing Business Україна піднялась на 25 позицій, втім в сотню найкращих, як вимагав президент, потрапити не вдалося.

У Рівному розпочався кастинг юних красунь і красенів, які братимуть участь у ІІ регіональному дитячому фестивалі краси та таланту «Міні міс та міні містер Рівненщини 2013», який проходить під егідою Національного фестивалю «Міні-міс та Міні-містер України".

Працівників Міндоходів будуть перевіряти, щоб викривати економічні злочини та при прийомі на роботу.

Чи не кожне місто світу на Halloween проводить Паради зомбі – це вже стало традицією.

У Рівненському облмуздрамтеатрі виступить відомий російський співак Стас П’єха.

Міжнародна організація "CinemaHall" за підтримки телеканалу "ТЕТ" і компанії "Вольга Україна" оголошує конкурс за мотивами фільму "Голодні Ігри: У вогні"!

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні