Новини Рівного  

Сьогодні закордонні паспорти почнуть надходити у регіони

Мешканці Таїланду малюють обличчя фюрера на футболках, а його іменем називають фастфуди.

Впродовж червня проходив ювілейний 25-й конкурс серед найкращих фотографів з усього світу від журналу National Geographic.

В наш час нерідко можуть трапитися випадки, коли рідні, близькі або друзі попросять вас стати їх поручителями.

29 липня відбудеться світова прем`єра першого повністю електричного автомобіля BMW - міського чотиримісного компакта i3 з нульовим викидом шкідливих газів в атмосферу.

У суботу, 13 липня, о 8:30 год. у Рівному в спортивному залі Національного університету водного господарства і природокористування (вул. Чорновола, 47) розпочнеться перший на Рівненщині Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Бурштинові зорі».

У австралійському місті Дарвін 22-річного Деніела Вільямса випхали з громадського автобуса через його надто сексуальну майку...

У світі існує величезна кількість стипендіальних програм, але тільки менша половина з них відкрита для українців.

Фотографу Джейсону Сміту вдалося зафіксувати на камеру унікальне явище – він "упіймав" блискавку всередині феєрверку...

Від примх погоди залежна кожна людина на планеті. Частіше «страждають» наш настрій та внутрішній стан. Неприємна погода здатна знижувати продуктивність праці.

Українські миротворці у ДР Конго діляться національними традиціями.

Вже більше місяця рівненські батьки, медики, вихователі шкіл та дитячих садочків збентежені розмахом вірусу вітрянки. За прогнозами експертів цьогоріч на вітряну віспу захворіє близько 100-120 тис. українців.

Не рекомендується засмагати під час прийому таких ліків...

Вчора в Британії пройшло одне з головних спортивних подія літа - тенісний турнір з серіїі Великого Шолома. Традиційно на цей турнір приходить рекордне число зірок і політиків...

Після гучної заяви про свої стосунки в ЗМІ та народження сина Alyosha і Тарас Тополя одружилися...

Українські телеканали почали відстоювати авторські права своєї продукції. Це потягло за собою видалення частини контент-ресурсу деяких популярних сайтів.

Що першочергово турбує сучасну людину? Як не дивно, мова йде не про корупцію у владі, економічну кризу і навіть не про збройні конфлікти.

Від актора роль Джеймса Бонда вимагає досконалого тіла...

У четвер, 11 липня, о 19:00 год. у Рівному в конференц-залі готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32) відбудеться четвертий турбопрактикум для керівників, менеджерів і тих, кому небайдужі гроші.

Які шорти носити цього літа...

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні