Новини Рівного  

Першою на ринок випустять модель з восьмидюймовим екраном, яка, як розповів виданню представник Fuhu, буде коштувати не дорожче 300 доларів. Надалі буде розроблена 12-дюймова модель.

На другий день Різдва колядки звучать практично всюди.

Сьогодні, у середу, 8 січня 2014 року, у місті Рівному відбудуться наступні святкові заходи:

У ЄС можуть прийняти норматив, що обмежує кількість кориці на кілограм тіста.

Голографічний принцип можна пояснити на прикладі голограми на кредитній картці, де на двомірній поверхні міститься інформація, яка потрібна для того, щоб описати тривимірний об’єкт

Цей мультик був створений ще у 2011 році, але асоціації з Євромайданом, які виникають при його перегляді, змушують користувачів соцмереж перевіряти дату його створення.

В експозиції музею представлені матеріали про сексуальну культуру народів Європи, Африки, Америки, Індії, Китаю і Японії від стародавніх часів до наших днів.

Впливовий американський журнал Time назвав 5 технічних продуктів, які зникнуть за наступні 5 років.

Вчені з‘ясували, що 8 з 10 випадків апендициту можна вилікувати за допомогою антибіотиків, відмовившись від операції.

Експерименти провели на добровольцях обох статей у віці від 60 до 70 років, половина з яких мала хронічні вивихи і переломи, а інші перебували у групі високого ризику утворення остеопорозу.

Джазовий клуб «ДжЕм» вітає всіх прихильників джазової музики з Новим Роком та Різдвом Христовим, і запрошує зануритись у віковічну магію різдвяних свят на «Щедрому Вечорі z добрим jazzom».

Джазовий клуб «ДжЕм» вітає всіх прихильників джазової музики з Новим Роком та Різдвом Христовим, і запрошує зануритись у віковічну магію різдвяних свят на «Щедрому Вечорі z добрим jazzom».

У разі прийняття закону за такі дії буде загрожувати штраф у розмірі від 3 до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-85 тис. грн.) або позбавлення волі на строк до 2 років.

Від участі у "Євробаченні-2014" вже відмовилися 12 країн.

У 39% міських жителів України зазвичай псується мінімум до 5% їжі, водночас 15% жителів викидають понад 30% новорічних продуктів.

У Рівному на майдані Незалежності відбулося традиційне святкове встановлення різдвяного дідуха.

Кілька простих правил харчування допоможуть завжди бути у відмінній формі.

Нижче будуть перераховані найактуальніші речі і відкриття вчених, які розкривають очі на те, як краще влаштувати своє життя, щоб бути здоровим і прожити довгі роки.

Більшість із нас розпочинає ранок із чашки гарячої кави. Американські учені провели ретельне дослідження і встановили кращий момент для споживання гарячого напою.

Для більшості з нас Різдво - це сімейне свято, яке відзначають спільно з близькими та рідними людьми. Портал "ЧаРівне.інфо" поцікавився у знаних рівнян, де та як вони святкують різдвяні дні.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні