Новини Рівного  

На Всеукраїнській конференції, яка відбулася 27 грудня в Києві, вирішили зібрати представників від усіх Євромайданів у Харкові 11-12 січня.

Наприкінці року пропонуємо згадати про найголовніші, найцікавіші та найчарівніші події Рівного року, що минає. Настав час згадати, що хвилювало, радувало та дивувало нас цьогоріч.

Організатори акції "Привітай ялинковича" закликають усіх рівнян вимкнути свої телевізори під час новорічного привітання президента.

Грамотно «зіпсувати» знімок - це ціле мистецтво.

З настанням холодів наш організм переходить на енергозберігаючий режим. В цю пору року ми потребуємо як ніколи вітамінів та мікроелементів.

На соціальну мережу після Нового року чекають судові позови від правовласників музичного контенту.

Батьки дитини вирішили таким чином зробити внесок в історію України.

Вчені з`ясували, що чоловіки з високим рівнем тестостерону мають слабшу імунні систему.

Головне сімейне свято вже ось-ось постукає нам у двері.

В інтернеті з`явилася карта, на якій позначені будинки представників української влади.

В Адміністрації Президента прокоментували інформацію в ЗМІ щодо стану здоров’я Віктора Януковича.

У суботу об 11.00 у приміщенні Рівненського міського будинку культури, що у парку Шевченка, розпочеться Круглий стіл «Студенти – майбутнє», ініційований студентами-активістами рівненського Євромайдану.

Прокуратура вимагає від місцевої ради дотримуватися законодавства при прийнятті рішень щодо розпорядження земель обласного центру.

Понад 3 тисячі немовлят, жодної материнської смерті та майже сім сотень щасливих сімейних пар, котрі вже народили або ж чекають на малюка. Такі підсумки Рівненського обласного перинатального центру за 2013 рік.

Саме зараз на сцені ТРЦ «Екватор» у Рівному розпочинається фінальне шоу ІІ регіонального дитячого Фестивалю краси і таланту "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013".

Станом на грудень 2013 року 2667 рівненських дітлахів перебувають у електронній черзі.

Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко під звіту про свою річну діяльність.

Сьогодні о 15 год Володимир Хомко прозвітує про свою річну діяльність.

В облаштуванні життя київського Євромайдану активно беруть участь дівчата. Вони приїхали в столицю з усіх куточків України.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні