Новини Рівного  

У Пересопниці підлітки проводили розкопки.

Моніка Белуччі та Б`янка Балті допомагають розібратися в трендах осені

Жіноча сумочка (вірніше, її вміст) часто служить об`єктом для жартів у чоловіків, але це вони ще бардачка жіночої машини не бачили!

Пропонуємо ознайомитися зі списком нових і затребуваних сьогодні професій.

Протягом першого кварталу поточного року продажі товарів через інтернет підприємствами роздрібної торгівлі склали 341 700 000 гривень або 0,36% від всього роздрібного товарообігу.

Які речі, одяг та іграшки варто придбати у дитячий садок.

Коли справа стосується іноземних мов,то так хочеться, щоб одну мить і вуаля - мова вже у скарбничці нашої підсвідомості! Не все так просто, але й не все так складно! Літо - найкраща пора для експрес навчання...

Епатажна артистка вирішила зв`язати себе узами Гіменея через два роки стосунків...

Осінній Бембі і шапочка з троянд від Рікардо Тіші

У суботу, 17 серпня, о 17 год. у Києві з безкоштовним концертом виступить відома британська співачка і композитор, володарка низки музичних нагород, автор пісень з мультиплатиновим статусом Софі Мішель Елліс Бекстор.

Із цим списком можна обійтися бех жодних обмежень та без дієт.

"Виступ" маленької дівчинки подивилися вже понад мільйон користувачів.

Серпневий зорепад у всій своїй красі можна буде поспостерігати сьогодні вночі - з 9-ї вечора і майже до опівночі у небі падатимуть сотні зірок. Це буде один із найпотужніших і відомих метеорних потоків, який називається Персеїди.

Три рибалки з портового міста Глостер, який є центром риболовецького промислу в штаті Массачусетс, прокинулися знаменитими.

Пляжний сезон в самому розпалі. Щоб бути чарівною на пляжі, необхідно продумати свій образ - відчувати себе комфортно і при цьому бути стильною.

В Україні з`явилася нова авіакомпанія Yanair, яка працюватиме на внутрішніх напрямках...

Кожен артист мріє бути популярним та знаним. Щоб всього цього досягти, потрібно докласти багато зусиль – постійно самовдосконалюватися, наполегливо працювати та вірити в себе.

Цього тижня за звання найспритнішого змагатимуться рівненські дітлахи.

Як правило новий навчальний рік починається з незмінної дилеми для батьків - що ж купити до школи дитині?

Люди несиметрично реагують на оцінки в мережі: коли в інтернеті щось лають, у них включається критичне мислення, а коли хвалять - спрацьовує "стадний" інстинкт.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні