Новини Рівного  

На країну припадає понад 7% від загальної кількості сміттєвих листів.

З 13 по 21 травня 2013 року в рівненському Палаці дітей та молоді проходив ХVІІІ-ий традиційний Благодійний Марафон «З вірою в майбутнє!».

Леді Гага втратила накладний ніготь під час виступу, що відбувався 15 вересня 2012 року в Дубліні.

Астероїд розміром майже 3 км пролетить опівночі на мінімальній відстані від Землі. О 23:30год стартує онлайн-трансляція проходження небесного тіла.

Уже з понеділка, 27 травня для школярів почали працювати літні табори при загальноосвітніх закладах.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека (вул. Короленка, 6) підготувала низку цікавих та пізнавальних заходів на початку червня. ЧаРівне.інфо пропонує вашій увазі програму основних заходів, які відбуватимуться в бібліотеці з 2 до 9 червня.

Через місяць, 30 червня, у Рівному на майдані Незалежності вже втретє відбудеться традиційний соціальний проект «Парад наречених-2013».

Телеканал MTV Ukraine з 1 червня припинить мовлення.

На Рівненщині проходить акція зі створення міні-бібліотек для дітей у медичних закладах

У перший місяць літа можна пограти з вогнем у Києві, насолодиться джазом у Львові і подивитися німе кіно в Одесі.

Вони – яскраві, помітні та дуже красиві. Вони - героїні численних анекдотів, міфів та фільмів. Вони – блондинки. І вже давно для всіх стало відомо, що білявка – це не колір волосся, а стиль життя. Нарешті найсвітлоголовіша частина людства має своє власне свято. Сьогодні, 31 травня, відзначають Всесвітній день блондинок.

Захід направлений на популяризацію спорту та здорового способу життя в Рівному та Рівненській області

Команда Костопільського району була найбільш потужною і виборола І місце в області серед інших районів.

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято.

Roman Atwood провів соціальний експеримент на ланцюгову реакцію людей.

Літо — це не лише час для відпочинку, це гарна можливість провести вільний час з великою користю. Тому презентуємо вашій увазі найбільш цікаві літні школи

У США вирощують породу "плюшевих" корів - безрогих красунь із гарним хутром

Починаючи з наступного навчального року в Україні розпочнеться впровадження проекту "Електронний студентський квиток", який передбачає видачу електронних студентських і учнівських квитків

Сьогодні у головному парку Рівного вже розпочали роботи зі встановлення та облаштування там «ЧаРівних телефонних будок», які стануть найменшою бібліотекою в Україні. Офіційно їх відкриють вже у вівторок, 4 червня, о 10 год. в Парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка.

Хорватія продовжила дію безвізового режиму для іноземців, які мають діючу дво-або багаторазову шенгенську візу або дозвіл на проживання, виданий будь-якою країною Шенгенської зони.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні