Новини Рівного  

Ліцеїсти Рівненського економіко-правового ліцею перейняли естафету Всеукраїнського флешмобу єднання і миру у Тернопільської ЗОШ №2.

Більше трьох сотень жителів мікрорайону Тинне написали звернення до Володимира Хомка з проханням запобігти проблемам пов’язаним з будівництвом заводу з переробки небезпечних відходів.

Години Справедливості, на яких рівняни могли звернутись одночасно до голови обласної ради та керівників обласного управління внутрішніх справ, прокуратури області, мали проводитися щовівторка.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок традиційно зустрінеться з представниками ЗМІ та громадськості.

Правий сектор висунув вимоги щодо призначення головного міліціонера Рівненщини.

У неділю, 6 квітня 2014 року у м. Рівному 0 17. 00 в Рівненській обласній державній бібліотеці (Майдан Короленка 6), відбувся благодійний кінопоказ, отримані кошти були передані шестирічному Королю Артему, який потрапив в ДТП.

Вчора у Рівному побував кандидат в Президенти України Олег Тягнибок.

У вівторок, 8 квітня о 14:30 годині, в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради.

За традиціями, в церкві в цей день святять проскури, а господарвипускають із хлівів тварин, щоб чули весну.

10 квітня відбудеться пленарне засідання чергової тридцять восьмої сесії Рівненської міської ради.

Правий сектор вже є самодостатньою політичною силою в Україні: у них партія, у них політичні лозунги, у них є власна політична програма, та кандидат в Президенти.

Народне Віче у Рівному сьогодні було небагаточисленне.

Депутат Рівненської облради, а віднедавна також радник голови Рівненської ОДА Сергій Штурхецький сьогодні на Віче запропонував кожному з кандидатів в Президенти України купити танк.

Активісти Євромайдану звітуються про використані кошти.

Громадяни Росії можуть перебувати тимчасово на території України не довше як 90 днів протягом 180 днів з моменту першого в’їзду.

6 квітня у Рівненському зоопарку святкуватимуть День Птахів.

7 квітня відбудеться презентація Благодійної організації «Фонд підтримки цінностей майдану».

Випускниці агентства "Панна" працюють моделями у престижних агентствах, на показах відомих дизайнерів. Вони - постійні учасниці показів "Ukrainian fashion week".

В рамках проведення навчань, підрозділи оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, здійснюють заходи бойової підготовки.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні