Новини Рівного  

Впродовж двох днів – 22 та 23 жовтня – у Рівненському Будинку вчених проходитиме тренінг «Школа бізнесу: як започаткувати власну справу», яку організовує Центр сприяння бізнесу.

Оксана Ватаманюк перемогла на конкурсі «СтудМіс України – 2013».

Набула чинності постанова, яка встановлює адміністративну відповідальність для торговців у разі відмови споживачеві в можливості розрахуватися за товари чи послуги електронними засобами платежу.

Учасники медичних слухань констатували, що питання протидії епідеміям туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів залишається для України вкрай актуальним і давно вийшло за рамки суто медичної проблеми.

Торгова марка «Світоч» пропонує українським композиторам написати мелодію зі смаком шоколаду.

Сьогодні рівнянам презентують інтернет-проект з історії і культури України.

Нотаріуси та державні реєстратори отримали доступ до Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек.

В Євросоюзі змінилися правила підрахунку днів за шенгенською візою.

Концерт переможця «Голосу країни» став для рівнян справжнім святом музики.

Квартири в Україні можуть коштувати дорожче острова у «теплих краях». Так, на сайті оголошень Slando на продаж виставлені апартаменти, вартість котрих складає $15 000 000.

Хвилювання на співбесіді - знайомо? Невпевнена мова , тремтячі руки і «все вилетіло з голови»… Як привести нерви в порядок і показати себе гідним кандидатом - детальніше у нашій статті.

Мустафа Найєм спільно із журналісткою Наталією Соколенко презентували рівнянам заборонений в кількох містах документальний фільм-альманах «Відкритий доступ».

Пошукова система "Яндекс" дослідила, що саме цікавить українців в організації свята.

У Рівному відбудеться справжнє сімейне свято – «Свято батьківства», де заплановані лекції для майбутніх батьків, семінари та майстер-класи від провідних спеціалістів на теми підготовки до пологів, грудного вигодовування, батьківства та альтернативної освіти.

Для тих, хто думає, що бачив у цьому житті все і його нічим вже не здивувати, ми підготували паноптикум унікальних тварин.

У ніч з суботи 26 жовтня на неділю 27 жовтня Україна перейде на зимовий час. О 4 годині стрілки годинника необхідно буде перевести на 1 годину назад.

Струнний квінтет «Vołosi» здійснив міні-тур у нашій країні – за кілька днів об’їздивши Ужгород, Івано-Франківськ та Рівне.

У суботу до Рівного завітав гурт «Лісапетний батальйон».

Люди, що жили в Британії 9-8 тисяч років тому, готували на вогнищі жаб`ячі лапки. Таку заяву зробили археологи з університету Букінгема.

В ЗМІ з’явилась інформація, що колишня солістка ВІА Гри таємно зустрічається з актором Ігорем Вєрником.

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні