Рівненський "Верес" на виїзді переміг херсонців

Фото ілюстративне

Аби підтримати НК "Верес" з Рівного до Херсону приїхала велика група вболівальників.

Зрештою це дало свої результати - рівняни виграли у "Кристала" з рахунком 2:0. Гра розпочалася з атак "Вересу". На 16-ій хвилині гості вийшли вперед - після передачі Білоуса забив Денега. "Кристал" також мав нагоди, щоб забити, але їх не використав - двічі рівненську команду рятував Рябой.

Другий тайм розпочався з голу "вересівців" - на 47-ій хвилині Микола Жовтюк головою замкнув навіс Костянтина Деревльова - 0:2. Упровдовж матчу рівненських футболістів потужно підтримували ультрас, які набагато сильніше перекрикували місцевих вболівальників.

На 74-ій хвилині шанс зробити рахунок розгромним втратив Богдан Скоцький - херсонців врятував їхній захисник.

Арбітри: В.Арановський, (Київська обл.), Г.Літвінов (Луганськ), Д.Запороженко
(Запоріжжя), В.Онищенко (Херсон). Спостерігач арбітражу – О.Сидоренко (Сумська обл.)

«Кристал»: Чакляров, Бічевой, Сальвай, Худченко, Поплавка, Цой, Михайленко, Мартян, Барладим, Білоусов, Гливий. Запасні – Ленський, Шевцов, Ліпін, Овчинніков, Фетісов. Головний тренер: Сергій Шевцов.

НК «Верес»: Рябой, Жовтюк, Носарєв, Білоус, Гальчук, Скоцький, Орловський, Денега, Бурдіян, Деревльов, Лакуста. Запасні: Нагірний, Цурупін, Овчар, Каськов, Коблюк, Поліщук, Марцінюк, Дугієнко. Головний тренер: Олег Лутков.

Таким чином рівненський "Верес" здобув у Другій лізі восьму перемогу. Наступний матч рівняни зіграють у себе вдома з одеським "Реалом-Фарма".