Рівненські бійці вибороли кубок на міжнародному турнірі

Фото ілюстративне

До Рівненщини привезли срібний кубок.

Це зробили спортсмени бійцівського клубу «Праджат» Рівненської обласної федерації таїландського боксу (муай-тай). Земляки цими днями здобули трофей на другому міжнародному турнірі з тайського боксу "Кубок Карпат".

Змагання традиційно проходили в місті Івано-Франківськ. У підсумку рівненська команда БК "Праджат" на турнірі зайняла друге загальнокомандне місце. Серед спортсменів у своїх категоріях перше місце вибороли Антон Шушковський та Марк Ліщук. Срібло у Дмитра Цибульського, Андрія Книша, Олега Янчика та Володимира Пророка. Олександр Михасик у підсумку у своїй вазі виграв бронзу.

Сьогодні, 7 квітня 2014 року о 17:00 в приміщенні бійцівського клубу «Праджат», що за адресою: м. Рівне, вул. Є. Коновальця, 19 (бомбосховище ЗОШ № 25) боксери розкажуть подробиці участі  у міжнародному турнірі.