У Рівненському у СІЗО бунтували в`язні

Фото ілюстративне

Наразі конфлікт вичерпаний.

У Рівненському СІЗО по вулиці Дворецькій учора надвечір в’язні розпочали бунт. Як розповів начальник установи Юрій Ткачук  фізичну силу для заспокоєння осіб,які перебувають у  Сізо незастосовули. Скільки ув`язнених брали участь у цьому бунті наразі невідомо.

-  Певні особи,я тут перебувають висловлювали невдоволення та вимагали собі незаконні переваги. До цього вони підбурювали інших співкамерників.Скільки всього їх було точно сказати не можу,адже в камері є 8 людей. Однак не всі підтримували те, на що їх підбивали.- прокоментував начальник СІЗО.

Наразі за словами Юрія Ткачука інцидент вичерпаний.

Оксана КРАВЕЦЬ
 


Azov Army

Новини по темі:

  • У нардепа від Рівненщини Олександра Аліксійчука народилася донька

    26 06 2026, 18:23
    Про цю новину він розповів на своїй Fb-сторінці.
  • Відомий український священник Олексій Філюк «розвіртуалізувався» з Третяком (ВІДЕО)

    26 06 2026, 17:40
    Так, екс-мер Рівного Олександр Третяк розповів у своїх со...
  • У Рівному через спеку скасували проведення свята «Випускник —2026»

    26 06 2026, 17:03
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненська облрада взялася за електросамокати: деталі

    26 06 2026, 16:25
    Так, Рівненська облрада просить парламент посилити контро...
  • З полону повернулися ще троє воїнів з Рівненщини

    26 06 2026, 15:44
    Про це повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.