Рівненський аеропорт у концесію не передадуть - депутати не змогли створити конкурсну комісію

15.03.2019, 14:25      Переглядів: 347

На сесії Рівненської облради депутати не підтримали створення конкурсної комісії з передачі Рівненського аеропорту у концесію. За відповідне рішення проголосували лише 28 депутатів.

Зокрема проти цього рішення виступив депутат Михайло Кириллов: Ми пам’ятаємо з вами 90-і роки, тоді також у приватизацію передавалися заводи, зараз стоїть мова про концесію. Концесія дає можливість вантажні перевезення. Наразі немає інвестора, який вкладе гроші у неприбутковий бізнес. Крім того в аеропорту є великі борги. Тому ми як власник маємо прийняти рішення розв’язати йому руки – погасити борги і передбачити бюджет на функціонування аеропорту. Можливо,краще  зробимо програму і профінансуємо аеропорт.

Голова Рівненської облради Олександр Данильчук: Концесія – та сама оренда, тільки на інших умовах. Концесія – це не приватизація.

Депутат Петро Мартинюк пропонував також включити у комісію депутата Кириллова.

Крім того раніше у склад конкурсної комісії пропонували включити першого заступника голови облради Сергія Свисталюка, начальника відділу питань спільної власності та економічного розвитку облради Юрія Нілабовича, голову комісії з економічних питань Віталія Бойка, заступника голови облради Олексія Бучинського, депутатів Діану Гордійчук, Олександра Корнійчука, Миколу Кучерука, начальника відділу управління СБУ у Рівненській області Сергія Косяка, начальника управління інфраструктури Рівненської ОДА Федора Мисюру, директора аеропорту Ігоря Насинюка, заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка. 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні