Конкурс в антикорсуд: кандидатури суддів з Рівненщини заветували міжнародні експерти

14.01.2019, 11:32      Переглядів: 688

Міжнародні експерти поставили під сумнів ще 15 кандидатів до антикорсуду. Таким чином пропонується заветувати кандидатури 47 серед 113 претендентів

Як повідомляє Центр протидії корупції, міжнародні експерти та Вища кваліфікаційна комісія голосуванням підтвердять, чи відповідають кандидати критеріям доброчесності і професійності.

Якщо 9 членів ВККС та 3 із 6 членів ГРМЕ не підтвердять відповідність кандидата, він чи вона не зможе претендувати на посаду судді.

Уже відомі дати двох таких засідань — 18 та 21 січня. Загалом у ГРМЕ та ВККС є час до 26 січня, щоб виключити із конкурсу сумнівних кандидатів.

На цьому робота ГРМЕ завершиться і кваліфкомісія суддів на власний розсуд обере переможців конкурсу із решти кандидатів.

Серед заветованих кандидатів є і судді з Рівненщини:  

до Антикорсуду: 

Мар’ян Головчак - суддя Рівненського міського суду, який вказував різні дані у деклараціях про права власності чи користування на три квартири. 

Петро Феськов - суддя Млинівського районного суду Рівненської області (з 2007 заступник голови суду, у 2008 обраний безстроково).

Андрій Сало - суддя Рівненського окружного адміністративного суду, який заявив про викрадення автомобіля BMW X5, тоді як у майновій декларації за 2016 рік не було права користування будь-яким транспортним засобом. 

Апеляційна палата Антикорсуду: 

Анатолій Квятковський - екс-суддя Апеляційного суду Рівненської області, який, ймовірно, вносив недостовірні відомості у декларації протягом 2011-2014 років.

Нагадаємо, до Вищого антикорупційного суду планують набрати 39 суддів, з них - 12 посад до Апеляційної палати.

Вищий антикорупційний суд, згідно прийнятого закону №7440, буде займатися виключно справами, пов`язаними з топ-корупцією. 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...