На Рівненщині зростає кількість електроавтомобілів

11.01.2019, 12:22      Переглядів: 591

 Жителі Рівненської області все частіше почали купувати автомобілі «нового покоління», які оснащені електричними двигунами.

Від початку року сервісними центрами МВС було зареєстровано 204 таких транспортних засоби, які привезені з-за кордону на територію України. Серед них 175 автомобілів, власниками яких є мешканці Рівненської області. Серед електричних автівок є мопеди та вантажівки.

Найбільшим попитом у автолюбителів користуються електромобілі марки: NISSAN Leaf, Renault Zoe, BMW і Tesla.

Серед основних переваг такого транспортного засобу те, що вони безпечні, економні та не забруднюють навколишнє середовище. Окрім цього, з 2018 року почали діяти пільги на ввезення електромобілів з-за кордону. Відтепер їх можна ввозити без сплати акцизу та податку на додану вартість.

Єдиний недолік – енергії вистачає на певний кілометраж, в залежності від марки автомобіля. Проте більшість АЗС Рівненщини оснащені зарядними пристроями для електрокарів.

Крім електромобілів мешканці області купують і так звані «автомобілі-гібриди», у яких двигун може перемикатися на дизельне паливо чи бензин. Таких на території Рівненщини у 2018 році зареєстрували 121 автомобіль.

Нагадуємо, що у сервісних центрах МВС діє принцип екстериторіальності. Не залежно від місця реєстрації громадянин може отримати послугу у зручному і найближчому ТСЦ МВС.

Охочим у майбутньому зареєструвати транспортний засіб, оснащений електричним двигуном, варто знати, що перелік необхідних документів відрізняється. Все залежить від категорії транспортного засобу (легкові авто, мототранспорт і т.д.); країни виробництва; підстав реєстрації (перша реєстрація, перереєстрація при укладенні договору тощо).

Отримати консультацію можна за номером (0362) 67-02-07.

Людмила Пшебільська

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...